Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Posiadam wykształcenie wyższe inżynierskie. Skończyłam Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku: Rolnictwo o specjalizacji: Produkcja i zbyt płodów rolnych. Do tej pory nie udało mi się podjąć pracy w zawodzie, dlatego rozpoczęłam szkołę na kierunku: Technik Weterynarii. Szukam pracy, w której będę mogła wykorzystać swoje wykształcenie oraz zdobyć doświadczenie w weterynarii.


O MNIE

Kwalifikacje: - obsługa komputera na poziomie b. dobrym (certyfikat umiejętności komputerowych ECDL oraz uprawnienia do zawodu operatora sprzętu komputerowego) - obsługa urządzeń biurowych na poziomie b. dobrym - kurs księgowości komputerowej (06.2001 r.) - kurs szybkiego pisania na klawiaturze (w trakcie) Zainteresowania: - sport (jazda na rowerze, pływanie, bieganie) - zwierzęta (hodowla, genetyka, szkolenia psów, kynoterapia)

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Weterynarii
Nazwa szkoły: Omega Policealna Szkoła Ksztaścenia Zawodowego w Bielsku-Białej
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ukośczenie szkoły oraz zdanie egzaminów zewnątrznych pozwoli mi uzyskaą nastąpujące kwalifikacje: - K1 - Prowadzenie chowu, hodowli i inseminacji zwierząt - K2 - Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu usług weterynaryjnych - K3 - Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu realizacji zadał inspekcji weterynaryjnej
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżenier Rolnictwa
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Rolnictwo Specjalizacja: Produkcja i zbyt płodów rolnych

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Asystentka biura
Firma: AEGON TUnŻ S.A.
Obowiązki: Organizacja pracy i administracja biura


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Technik ekonomista

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Absolwentka OGRODNICTWA ZE SPECJALNOŚCIĄ ROŚLINY OZDOBNE I TERENY ZIELENI

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem młodą osobą posiadająca dyplom magistra inżyniera Akademii Rolniczej w Krakowie. Poszukuję pracy w branży rolniczej, zarówno w produkcji zwierzęcej jak i roślinnej. Posiadam szeroki wachlarz umiejętności począwszy od wiedzy stricte rolniczej dotyczącej hodowli i biologii zwierząt, poprzez obsługę urządzeń biurowych , kasy fiskalnej, czy komputera , skończywszy na znajomości jerzyka angielskiego na poziomie FCE i prawie jazdy. Moją specjalizacją na studiach był rozród zwierząt domowych. Pracę magisterską pisałam na temat falowego wzrostu pęcherzyków jajnikowych u owiec rasy olkuskiej.

Marta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy