Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: robotnik wykwalifikowany ogrodnik
Nazwa szkoły: Liceum Ogrodnicze
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ogrodnik specjalizacja projektowanie terenów zielonych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo specjalizacja Agronomia.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pracownik restauracji
Firma: McDonald's Polska sp. z o.o
Obowiązki: Obsługa klienta, sporządzanie posiłków, dbanie o wizerunek restauracji. Szkolenia na różnych stanowiskach pracy min. kasjer-sprzedawca, kucharz.
1234 - 1234
Stanowisko: pakowacz
Firma: Arvato
Obowiązki: Sporządzanie i pakowanie przesyłek.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1500 zł/msc
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Zootechnik

Posiadam wykształcenie ściśle związane z chowem i hodowlą zwierząt gospodarskich. Mam do zaoferowania kilkuletnie doświadczenie jako zootechnik zdobyte zarówno w pracy na fermach jako koordynator prac związanych z produkcją drobiarską, ale także w pracy biurowej i kontaktach z kontrahentami. Posiadam wiedzę z zakresu standardów odnoszących się do dobrostanu zwierząt takich jak TESCO oraz Red Tractor Assurance. Wiedza zdobyta zarówno na studiach, jak i ta, zgromadzona przez lata pracy w firmach, związanych z produkcją zwierzęca daje mi pewność, że mogłaby ona zostać bardzo dobrze wykorzystana w nowej pracy. Jako osoba mogę zaoferować bardzo duże zaangażowanie w powierzone zadania, chęć do pracy i zdobywania wiedzy. Bardzo cenię sobie nowe doświadczenia i wyzwania, bo wiem, że to one mają największy wpływ na rozwój. Jestem osobą odpowiedzialną, komunikatywną oraz pozytywnie nastawioną do życia. Dobrze czuję się pracując zespołowo jak i samodzielnie. Doskonale czuję się w pracy w terenie.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Witam, Nazywam się Anna Baczyk. Poszukuję pracy w kategorii Rolnictwo/Bioinżynieria. Jestem z wykształcenia magistrem, inżynierem rolnictwa. Specjalność Agronomia z agrobiznesem. Posiadam także sześcioletnie doświadczenie zawodowe oraz znam biegle język angielski. Do tej pory pracowałam głównie w branży handlowej. Jestem osobą otwartą, ambitną, zorganizowaną, a także nastawioną na osiągnięcie celów. Potrafię pracować sama jak i w grupie. Mam zdolności negocjacyjne oraz szybko się uczę. Porozumiewanie w języku angielskim (w mowie i piśmie) nie stanowi dla mnie problemu, podobnie jak obsługa komputera (MS Office, Windows, Internet). Pracy poszukuję na terenie całej Polski, jak i za granicą. Jestem gotowa na podróże służbowe oraz zmianę miejsca zamieszkania.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem osobą pogodną i komunikatywną. Powierzone zadania wykonuje rzetelnie i sumiennie. Praca w zespole nie sprawia mi trudności.

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy