Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Nazywam się Tomasz Sobczyński. Jestem absolwentem kierunku Rolnictwo (studia inżynierskie) Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie oraz absolwentem kierunku Towaroznawstwo (studia magisterskie) Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Ukończyłem kurs -Wewnętrzny Auditor Jakości organizowanego przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie i Bureau Veritas Certification. Ukończyłem także kursy internetowe -Kredyty i Ty organizowany przez NBPortal.pl oraz Podatek VAT w praktyce - egzamin organizowany przez akademiarozwoju.com. Jestem osobą ambitną i szybko się uczę a zarazem łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi i dlatego uważam, że dostosuje się do warunków pracy. Zapewniam, że potrafię wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach i chciałbym odwdzięczyć się uczciwą i rzetelną pracą za umożliwienie mi zatrudnienia i zdobywania doświadczeń w danej pracy. Chciałem dodać, że w pracy cechuje mnie solidność, powierzone mi obowiązki nie odkładam na później. Jestem osobą dokładną, sumienną i punktualną. Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa swoją osobą i będę miał szansę przedstawić swoją kandydaturę w trakcie bezpośredniej rozmowy.


O MNIE

piłka nożna, siatkówka, muzyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Towaroznawstwo-Zarządzanie Jakością Towarów Konsumpcyjnych
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Pałstwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo-Rolnictwo Ekologiczne
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: -
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: -
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: -
Nazwa szkoły: -
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: -
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: -
Nazwa szkoły: -
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: -

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Jestem osobą obowiązkową, skrupulatną i ambitną. Byłem członkiem Naukowego Koła Hodowców Trzody Chlewnej UWM w Olsztynie. Posiadam własne gospodarstwo rolne, tak więc mam praktyczne umiejętności w prowadzeniu produkcji roślinnej i zwierzęcej.Potrafię przenosić najnowsze zalecenia na grunt praktyczny. Poza tym znam dobrze problematykę rolnictwa i agrobiznesu.

Mateusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Jestem młodym pracowitym człowiekiem interesującym się rolnictwem od hodowli roślinnej po chów zwierzęcy . Rozwijam swoje zainteresowania poprzez studiowanie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na kierunku Rolnictwo a także przy pomocy w dużym gospodarstwie rolnym nastawionym na produkcje intensywną. Wiążę swą przyszłość z rolnictwem wiec pragnę dalej się rozwijać w tym kierunku . Pozdrawiam Szymon Nowak.

Szymon

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: ogólna praca w rolnictwie

Jestem absolwentem PWSZ Krosno. W kwietniu 2009 roku uzyskałem tytuł naukowy inżyniera rolnictwa ekologicznego. W ciągu 3,5 roku studiów technicznych uzyskałem wiedzę z zakresu istoty rolnictwa ekologicznego i zasad przestawiania gospodarstw rolniczych na ekologiczne metody produkcji rolniczej, zasad certyfikacji gospodarstw ekologicznych i produktów ekologicznych, ekologicznych metod uprawy roli i roślin, ekologicznego chowu zwierząt, oceny jakości produktów ekologicznych, zasad ekologicznego przetwórstwa produktów rolniczych, analizy rynku i marketingu produktów ekologicznych. Pracowałem w tym kierunku na zagranicznej farmie w Wielkiej Brytanii na stanowisku kontroler jakości owoców miękkich i wyrobów owocowych.Również praca w ochronie nie jest mi obca, gdyż pracowałem w firmie ochroniarskiej. Wszystkie wypisane tutaj rzeczy są udokumentowane. Jestem osobą godną zaufania, sumienna. punktualną, szybko się ucząca, potrafiącą dostosować się do wszelkich utrudnień. Ponadto znam język angielski na poziomie komunikatywnym, znam biegle obsługę komputera wraz z pakietem biurowym.

Maciej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy