Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Nazywam się Tomasz Sobczyński. Jestem absolwentem kierunku Rolnictwo (studia inżynierskie) Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie oraz absolwentem kierunku Towaroznawstwo (studia magisterskie) Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Ukończyłem kurs -Wewnętrzny Auditor Jakości organizowanego przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie i Bureau Veritas Certification. Ukończyłem także kursy internetowe -Kredyty i Ty organizowany przez NBPortal.pl oraz Podatek VAT w praktyce - egzamin organizowany przez akademiarozwoju.com. Jestem osobą ambitną i szybko się uczę a zarazem łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi i dlatego uważam, że dostosuje się do warunków pracy. Zapewniam, że potrafię wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach i chciałbym odwdzięczyć się uczciwą i rzetelną pracą za umożliwienie mi zatrudnienia i zdobywania doświadczeń w danej pracy. Chciałem dodać, że w pracy cechuje mnie solidność, powierzone mi obowiązki nie odkładam na później. Jestem osobą dokładną, sumienną i punktualną. Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa swoją osobą i będę miał szansę przedstawić swoją kandydaturę w trakcie bezpośredniej rozmowy.


O MNIE

piłka nożna, siatkówka, muzyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Towaroznawstwo-Zarządzanie Jakością Towarów Konsumpcyjnych
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Pałstwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo-Rolnictwo Ekologiczne
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: -
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: -
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: -
Nazwa szkoły: -
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: -
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: -
Nazwa szkoły: -
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: -

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Najlepiej związane z ochroną środowiska

Jestem ubiegłorocznym absolwentem Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Pragnę zdobywać doświadczenie i rozwijać się w stałej pracy związanej z moim kierunkiem studiów. Mam nadzieję, że pozwoli ona mi się spełnić, otworzy przede mną możliwości rozwoju oraz wytworzy we mnie pełne zaangażowanie i identyfikację z wykonywanymi czynnościami. Posiadam wykształcenie na poziomie mgr inż. ochrony środowiska. Dysponuję umiejętnością obsługi komputera (Internet, edytory tekstów, arkusze kalkulacyjne)i innych urządzeń biurowych, które nabyłem odbywając praktyki kierunkowe oraz staż. Praca w stabilnej firmie, była by dla mnie możliwością samorealizacji oraz włączeniem się w jej działalność; dołożeniem mojej niewielkiej cegiełki w sprawne jej funkcjonowanie. Jestem sumienny, dokładny, punktualny, zdyscyplinowany oraz bezkonfliktowy. Łatwo nawiązuje kontakty międzyludzkie i potrafię pracować w zespole. Mam nadzieje, że posiadane przeze mnie kwalifikacje mogłyby okazać się przydatne w pracy. Ze swojej strony liczę na możliwość spełnienia, rozszerzenia swojej wiedzy i umiejętności, dzięki nawiązaniu wzajemnej kooperacji. Mam nadzieję, że choć niewielkie doświadczenie zawodowe, ale edukacja, cechy osobiste pozwolą w sposób satysfakcjonujący obie strony wypełniać przeze mnie obowiązki w pracy. Dzięki odbywanemu właśnie stażowi uczestniczę w kontrolach i innych czynnościach prowadzonych przez pracowników pionu higieny komunalnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Biorę udział w pobieraniu prób wody, interpretuję wyniki badań oraz oceniam jakość zdrowotną i stan zaopatrzenia w wodę do spożycia przez ludzi. Przygotowuję dokumentację pokontrolną. Nabyte umiejętności z pewnością wykorzystam w przyszłej pracy.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

CURRICULUM VITAE Dane osobowe Imię i nazwisko: Adam Chełchowski Data urodzenia: 21.09.1987 r. Miejsce urodzenia: Różan Adres: 06-230 Różan, ul. Polna33 E-mail: adas190@autograf.pl Telefon :515 236 480 Wykształcenie: 20010 -do dziś studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie, Wydział Prawa i Administracji, kierunek: Administracja Publiczna - Europejska; 2007 - 2009 studia licencjackie w Wyższej Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce; kierunek: Administracja Publiczna; 2003 - 2007 Liceum Ogólnokształcące w Różanie. Doświadczenie zawodowe: 2007 do dziś Wolontariat w Publicznym Gimnazjum w Młynarzach, zajęcia komputerowe z uczniami, praca nad wydaniem folderu -Moje gimnazjum; 2008-2009 Przedsiębiorstwo-Handlowo Usługowe na stanowisku zaopatrzeniowca; 2006 - 2007 staż w Publicznym Gimnazjum w Młynarzach na stanowisku pracownik biurowy. Dodatkowe umiejętności:  bardzo dobra znajomość obsługi komputera,  prawo jazdy kat. A, B, C. Znajomość języków obcych:  język niemiecki - poziom podstawowy  język angielski - poziom średni ZAINTERESOWANIA  motoryzacja, nowinki techniczne, wędkarstwo. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Adam

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Młody, kreatywny, chętnie podejmę pracę w sektorze rolnym.

Kamil

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy