Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Niedawno otrzymałam tytuł magistra Ochrony Środowiska jak również posiadam tytuł licencjata Administracji. Przed rozpoczęciem nauki odbyłam półroczny staż w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Golądkowie gdzie zajmowałam się obsługą dokumentów i beneficjentów Agencji. Dodatkowym atutem jest również zrealizowany przez mnie staż w Urzędzie Gminy w Świerczach oraz -Certyfikowany kurs: audytor wewnętrzny Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością (ISO 9001) i Środowiskiem (ISO 14001) Zdobyta wiedza podczas studiów w połączeniu ze stażem pozwoliły mi podnieść swoje kwalifikacje. Bardzo dobrze sprawdzam się w powierzonych mi zadaniach indywidualnych, jestem osobą odpowiedzialną i komunikatywną.


O MNIE

-Certyfikowany kurs: audytor wewnętrzny Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością (ISO 9001) i Środowiskiem (ISO 14001) -Szkolenie BHP (pracownik administracyjno- biurowy) -Zakres Ubezpieczeń Komunikacyjnych -Profesjonalna Obsługa Klienta (Trudny Klient- 3 dniowe) umiejętność pracy w zespole, ► pracowitość, punktualność, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne Dodatkowe informacje: prawo jazdy kat. B, obsługa systemu operacyjnego Windows XP, Windows Vista, użytkownik Internetu, bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magistra
Nazwa szkoły: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyłskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ochrona środowiska
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Licencjat
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła Bezpieczełstwa i Ochrony
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Administracja

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Doradca ds. telefonicznej Obsługi Klienta
Firma: Allianz
Obowiązki: rejestracja szkód komunikacyjnych, majątkowych, roszczeń osobowych, udzielanie informacji o etapie likwidacji zarejestrowanych szkód, przyjmowanie skarg na proces likwidacji szkody oraz obowiązki Zastępcy Koordynatora Zmiany


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: specjlista ds. ochrony ochrony srodowiska ,
Wynagrodzenie: 3000 brutto
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego kierunku Rolnictwo i Biologia o specjalizacji Agroekologia i Energia Odnawialna. Przez cztery lata w każde wakacje jeżdżę do Niemiec do gospodarstwa ekologicznego i tam pracuje i nabywam nowe umiejętności. Jestem osobą ambitną, komunikatywną, kreatywną i chętną do ciągłego poszerzania wiedzy. Od października zaczynam studia doktoranckie, ale w trybie eksternistycznym, więc moja gotowość do pracy jest cało etatowa.

Adriana

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem Tegorocznym absolwentem Akademii Podlaskiej w Siedlcach o kierunku Rolnictwo i specjalności Agrobiznes.

Mariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Dzięki łatwości nawiązywania kontaktów, szybkiemu dostosowaniu się do zmian oraz pracowitości, stawiane przede mną zadania nigdy nie stanowiły dla mnie problemu. Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarty na nowe doświadczenia oraz konsekwentny w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku. Wiem, że praca ta wymaga wysokiej kultury osobistej, zdecydowania, umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny. Jestem osobą ambitną i pełną zapału, a więc zawsze szybko staram się realizować cele, które sobie wyznaczam. Dzięki dobrej organizacji czasu i umiejętności planowania powierzone mi zadania zawsze są wykonane terminowo i sumiennie. Wierzę, że mój zapał i entuzjazm, oraz całkowite zaangażowanie w pracy mogą zostać w pełni wykorzystane w Państwa firmie.

Marek

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy