Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Jestem rolnikiem z pasji i pochodzenia. Głównym działem rolnictwa jakim się interesuję to produkcja rolnicza i mechanizacja. Jestem myśliwym i należę do Polskiego Związku Łowickiego. Wykonywałem biznes plany dla rolnictwa. Obecnie nie posiadam gospodarstwa, dzierżawa się skończyła.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Techik rolnik
Nazwa szkoły: Technikum Rolnicze w Sypniewie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Uprawa roślin i hodowla zwierząt
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: rolnik
Nazwa szkoły: Zasadnicza Szkoła Rolnicza
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo ogólne
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa
1234 - 1234
1234 - 1234

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Dzierżawca 1400 ha (jeden tysiąc czterysta)
Firma: Gospodarstwo Białowąs (zachodniopomorskie)
Obowiązki: Kierowanie dzierżawionym gospodarstwem o pow. 1400 ha. Produkcja wyłącznie roślinna. Znajomość komputera i wykonywanie biznes planów.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie:
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Dzień dobry Nazywam się Tomasz Cesarczyk. Mam 27 lat. Jestem absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończyłem Wydział Nauk o Zwierzętach uzyskując tytuł zawodowy inżyniera zootechniki. Obecnie kończę w trybie zaocznych magisterskie studia uzupełniające na tym samym wydziale. Aktualnie poszukuję pracy jako zootechnik. Posiadam doświadczenie teoretyczne w hodowli zwierząt gospodarskich, znam zasady krzyżowania, prac hodowlanych mających na celu poprawę cech jakościowych i ilościowych. Najwięcej praktycznej wiedzy posiadam z dziedziny hodowli bydła. Podczas studiów odbyłem praktyki zawodowe w Hodowli Roślin Strzelce opiekując się wraz z zootechnikiem stadem 180 sztuk krów wysokomlecznych i pozostałym inwentarzem. Podczas praktyk miałem przyjemność uczestniczyć podczas inseminacji, udoju na hali udojowej. Odbierałem porody, opiekowałem się cielętami od momentu narodzin itp. NAprawdę te praktyki spowodowały, że naprawdę pokochałem pracę zootechnika i teraz po ukończeniu pierwszego poziomu studiów sam chciałbym zostać zootechnikiem. Posiadam także bogate doświadczenie zawodowe nie tylko jako zootechnik, ale dzięki temu jestem osobą elastyczną, dynamiczną i posiadam dużą wiedzę z różnych dziedzin życia. Jeśli Państwo ciekawi mój życiorys zawodowy zapraszam do zapoznania się z moim CV. Pozdrawiam Tomasz Cesarczyk

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Praca na gospodarstwie rolnym od dziecka,uprawa zbóż,obsługa maszyn rolniczych drobne naprawy.

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie o specjalności agrobiznes. Moją pasją są zwierzęta, a także ziołolecznictwo.

Monika

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy