Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam Jestem absolwentem Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa w Olsztynie. Ukonczyłem 2 kierunki studiów ogrodnictwo i rolnictwo. Podczas studiów odbyłem 8 tygodniową praktykę w gospodarswie rolno-hodowlanym, zajmującym sie produkcja roślinna i zwierzęcą. Uczestniczyłem w pracach zwiazanych z prowadzeniem gospodarstwa. pracowałem również przy pielęgnacji ogrodów ozdobnych i owocowo-warzywnych u rywatnych osób. Jestem osobą dyspozycyjną, bezpośrednią, uczciwą i ambitną.Potrafię zorganizować sobie czas jak i stanowisko do pracy. Bardzo łatwo nawiązuję kontakty. Chętnie podejmę współpracę z firmą, która zechce wykorzystać moją wiedzę zdobytą na studiach, moje zaangażowanie.


O MNIE

Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, biegła obsuga systemu operacyjnego windows oraz pakietu Microsoft Office.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek Ogrodnictwo- specjalność produkcja ogrodnicza Praca przy pielągnacji ogrodów ozdobnych i owocowo-warzywnych
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Podczas studiów odbywałem paktyką w gospodarstwie rolno-hodowlanym, gdzie prowadzono produkcje roślinną i zwierząca. Uczestniczyłem we wszelkich pracach zwiazanych z prowadzeniem gospodarstwa.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Technik agrobiznesu

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Prowadziłem w życiu dwie działalności gospodarcze, od urodzenia pracuję w rodzinnym gospodarstwie rolnym specjalizującym się w chowie krów mlecznych (w sumie 100 sztuk) co świadczy o tym, iż jestem odpowiedzialny, samodzielny, pracowity oraz dyspozycyjny. Ponadto łatwo nawiązuję kontakty i umiem odnaleźć się w każdej sytuacji

Dominik

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem osobą spokojną, konsekwentną, zaangażowaną i otwartą. Szybko się uczę i łatwo nawiązuję kontakty z otoczeniem. Wykazuję predyspozycje do pracy samodzielnej i zespołowej.

Wojciech

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy