Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam Jestem absolwentem Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa w Olsztynie. Ukonczyłem 2 kierunki studiów ogrodnictwo i rolnictwo. Podczas studiów odbyłem 8 tygodniową praktykę w gospodarswie rolno-hodowlanym, zajmującym sie produkcja roślinna i zwierzęcą. Uczestniczyłem w pracach zwiazanych z prowadzeniem gospodarstwa. pracowałem również przy pielęgnacji ogrodów ozdobnych i owocowo-warzywnych u rywatnych osób. Jestem osobą dyspozycyjną, bezpośrednią, uczciwą i ambitną.Potrafię zorganizować sobie czas jak i stanowisko do pracy. Bardzo łatwo nawiązuję kontakty. Chętnie podejmę współpracę z firmą, która zechce wykorzystać moją wiedzę zdobytą na studiach, moje zaangażowanie.


O MNIE

Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, biegła obsuga systemu operacyjnego windows oraz pakietu Microsoft Office.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek Ogrodnictwo- specjalność produkcja ogrodnicza Praca przy pielągnacji ogrodów ozdobnych i owocowo-warzywnych
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Podczas studiów odbywałem paktyką w gospodarstwie rolno-hodowlanym, gdzie prowadzono produkcje roślinną i zwierząca. Uczestniczyłem we wszelkich pracach zwiazanych z prowadzeniem gospodarstwa.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Witam. W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie proponowanym stanowiskiem. Uważam, że posiadane przeze mnie cechy i doświadczenie, pozwolą spełnić Państwa oczekiwania. Jestem odpowiedzialny i konsekwentny,dzęki czemu zawsze wywiązujęsię z powierzonychmi zadań. Jako osobą komunikatywna, lubiąca pracować z ludźmi i dla ludzi,wniósłbym do Państwa Firmy entuzjazm i nowe pomysły. Inne moje cechy to punktualność, pracowitość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków. Rozwój zawodowy uważam, za jeden z najważniejszych elementów mojego życia. Moją dotychczasową karieręzawodową ukerunkowywałem na zdowyniejak największych doświadczeń, które w pełnirozwinął w Państwa Firmie. Wierzę, że Państwa Firma skorzystałaby na ztrudnieniu mojej osoby. pozdrawiam Sławek Górski

Sławomir

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Pomimo młodego wieku jestem osobą odpowiedzialną, posiadam doświadczenie zawodowe, które zdobyłem odbywając praktyki w firmie paszowej oraz legitymuję się przydatnym na tym stanowisku pracy wykształceniem z zakresu żywienia zwierząt gospodarskich. Posiadam niezbędne na stanowisku przedstawiciela handlowego prawo jazdy kat. B (z 7-letnią praktyką). Odpowiedzialność, sumienność oraz kreatywność to moje atuty. Charakteryzuje mnie pracowitość, komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów. Posiadam zdolność szybkiego uczenia się i chętnie podejmuje wyzwania. Interesuję się hodowlą oraz chowem zwierząt gospodarskich. W czerwcu 2009r. uzyskałem tytuł Inżyniera Zootechnika z wynikiem bardzo dobrym. Poszukuję pracy, która dałaby mi możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i byłaby zgodna z moimi predyspozycjami oraz z wykształceniem.

Janusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Praktyki w oborze krów mlecznych, nadzór stada bydła mięsnego. Praktyki w stadninie koni trakeńskich- Niemcy. Ukończony kurs inseminacji bydła organizowany przez SHiUZ Olecko.ukończony kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Angielski- biegle w mowie i piśmie, niemiecki- podstawowy (w trakcie intensywnej nauki).

Paulina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy