Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą kompetentną, sumiennie wykonującą swoją pracę. W czasie pracy staram się jak najefektywniej wykorzystać czas i swoje umiejętności. Mimo mojego młodego wieku mam spore doświadczenie w mechanice maszyn rolniczych. Staram się być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami rolniczymi. Ponadto sam mam gospodarkę co świadczy o mojej dobrej znajomości tematu rolnictwa.
Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: MECHANIK-OPERATOR POJAZDĂ?W I MASZYN ROLNICZYCH
Nazwa szkoły: Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Mechanik i operator maszyn rolniczych Prawo jazdy Kat: B,T Uprawnienia na wózek widłowy Uprawnienia na kombajn zbożowy

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Mechanik Serwisant
Firma: "ROLMASZ BIS"
1234 - 1234
Stanowisko: Traktorzysta
Firma: Gospodarstwo Hodowlane "UPRAWA" Lubiatów


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Małżeństwo z Ukrainy 33 i 27lat szuka pracy w Polsce.Ja mam doświadczenie przy bydle mlecznym i trzodźie chlewnej(robienie pasz,kastracja,obcinanie zębów i ogonów,prace na porodówce i inne czynności z tym związane)jestem do dyspozycji od pazdźiernika,pośiadam wizę i kartą polaka.Żona nie ma doświadczenia w prace w Polsce i zainteresowana w podjęciu jakiej kolwek pracy, potrzebuje zaproszenia dla załatwienia wizy.oczekujemy ofert od uczciwych pracodawców a nie od chamów.Rozważe każdą oferte.jestem teraz w Polsce.

sergiusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

W chwili obecnej pracuje w firmie -RESO Europa Service Sp. z o.o. Firma RESO jest generalnym przedstawicielem w Polsce Towarzystwa Ubezpieczeniowego -BTA Insurance Company SE z siedzibą w Rydze. Do moich obowiązków należy głównie prowadzenie sekretariatu Spółki, współpraca z Zarządem i innymi Departamentami, udzielanie informacji ubezpieczeniowych oraz obsługa gości i klientów. Dotychczasowe stanowisko nauczyło mnie umiejętności organizowania sobie pracy oraz współdziałania w zespole, a także samodzielności w podejmowaniu decyzji oraz poczucia odpowiedzialności.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Aktualnie student Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa na kierunku Rolnictwo europejskie oraz na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt na kierunku Zootechnika. Odbyta praktyka w Holenderskich zakładach zajmujących się produkcją roślinną. Pochodzę ze wsi więc praca w rolnictwie nie jest mi obca. Ponadto znam obsługę komputera (środowisko Windows, aplikacje internetowe, pakiet Office), znam język angielski, niemiecki, rosyjski: wszystkie na poziomie podstawowym. Posiadam prawo jazdy kat. B. Jestem osobą towarzyską, potrafiącą pracować w grupie, potrafię być kreatywny i nie boję się nowych wyzwań.

Jakub

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy