Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą odpowiedzialną i rzetelną. Posiadam umiejętność organizacji czasu pracy i określania priorytetów zadań. Łatwo dostosowuję się do nowych warunków. Potrafię pracować w zespole i z zespołem. Potrafię zareagować właściwie zarówno w sytuacji konfliktowej, jak i wzbudzić zainteresowanie u potencjalnego klienta W pracy szukam wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego. Mogę świadomie napisać, że jestem osobą, która do takiej pracy się nadaje. Chętnie postaram się przekonać Państwa o tym podczas bezpośredniej rozmowy. Jestem przekonany, że uda mi się Państwu udowodnić, że firma skorzysta na współpracy ze mną


O MNIE

Muzyka , sport , motoryzacja, mechanika.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier żywności
Nazwa szkoły: Uniwesytet Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunki mechaniczne: rysunek techniczny, mechanika, materałoznowstwo, technika produkcji. Kurs "Wewnątrzny audytor systemu zarządzania jakością" " ISO 9000 " 2001; Certyfikat Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie i Bureau Veritasm Certification
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik-energetyk
Nazwa szkoły: Technikum Mechaniczno-Energetyczne
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Obsługa komputera " pakiet MS OFFICE (MS Word, MS Excel, MS Power Point).

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Mistrz produkcji linii sprężyn samochodowych
Firma: D&D Resory Polska
Obowiązki: W pracy odpowiedzialny jestem za: organizowanie pracy podległym pracownikom ( grupa 28 osób na zmianie), utrzymaniem ciągłości produkcji, terminowej realizacji produkcji pod plan oraz pod zamówienia, kontrolę oraz stan każdej maszyny wchodzącej w skład linii produkcyjnej.
1234 - 1234
Stanowisko: Kierowca, dostawca- części samochodowe
Firma: Edmar
Obowiązki: Zbieranie zamówień, oraz dostawa części samochodowych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 3000 netto
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Jestem osobą szczerą pracowitą i uczciwą, posiadam wiedzę z zakresu rolnictwa zdobytą podczas studiów, jestem osobą otwartą łatwo nawiązując kontakty z ludźmi, obsługa urządzeń biurowych nie stanowi dla mnie problemu, posiadam czynne prawo jazdy kat.B, dzięki praktykom zagranicznym płynnie posługuje się językiem angielskim.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Mgr inż. zootechnik spec. ocena i wykorzystanie surowców zwierzęcych, 26 lat, czynne prawo jazdy kat ,,b, 2 lata doświadczenia jako przedstawiciel handlowy w firmie paszowej, kurs audytora wewnętrznego, angielski średnio zaawansowany, obsługa komputera, internetu.

Ilona

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Uważam siebie za osobę pracowita,kompetentna,sumiennie wykonującą powierzone mi zadania.Nie boje sie trudnych wyzwań i zawsze dążę do celu.Szybko się uczę i lobie wyzwania.Jestem pewny ze osoba ,która mnie zatrudni nie będzie tego żałować.

Michał

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy