Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

W 2011 SKOŃCZYŁEM SZKOŁĘ ZAWODOWĄ O KIERUNKU ROLNIK OBRONIŁEM DYPLOM ROLNICZY W DWÓCH JĘZYKACH PO POLSKU I ANGIELSKU POSIADAM PRAWOJAZDY KATEGORI B I T


O MNIE

INTERESUJE SIE ROLNICTWEM GŁUWNIE NOWINKAMI SPORTEM I MOTORYZACJĄ.

Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: ROLNIK GOSPODARSTWA ROLNEGO
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: ROLNICTWO PRAWOJAZDY KAT B I T

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 8000
Region: Austria
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Austria

Chciałabym przedstawić swoją kandydaturę.Szybko dostosowuję się do zmian oraz jestem pracowita, stawiane przede mną zadania nigdy nie stanowiły dla mnie problemu.Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarta na nowe doświadczenia oraz konsekwentna w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku. Wiem, że praca ta wymaga umiejętności pracy w zespole jak również samodzielnej pracy oraz samodyscypliny.W moim CV może i nie mam uwzględnionego doświadczenia w dziedzinie pracy na plantacji.Jestem związana z pracami zbiorczymi od dziecka gdyż w moim rodzinnym domu prowadzono bardzo duże gospodarstwa rolne gdzie były uprawy roślin owoców kwiatów,i wiem ze jest to praca ciężka,ale potrafię sprostać tym zadaniom i wymogom. Gorąco liczę na to, że moje może i nie duże doświadczenie w tej dziedzinie,a przede wszystkim chęć do pracy, przekonają Państwa do zaproszenia mnie na rozmowę kwalifikacyjną.

EDYTA

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy