Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich , o specjalności Kształtowanie jakości surowców zwierzęcych. Chciałabym podjąć pracę w czasie studiów, gdyż zajęcia realizuję tylko 2 dni w tygodniu (wtorek- środa). Należę do osób zorganizowanych i wytrwałych. Jestem konsekwentna i sumienna w tym co robię. W lutym ubiegłego roku zdobyłam tytuł inżyniera: Bioinżynierii produkcji żywności .Podczas realizacji studiów inżynierskich zdobyłam wiedzę na temat chowu i hodowli zwierząt gospodarskich, a także przetwórstwa surowców zwierzęcych. Mój kierunek ukończenia studiów określany jest: - Od pola do stołu myślę, że zdobyłam wiedzę, ukierunkowaną zgodnie z Państwa wymaganiami. Ponadto dodatkowym atutem jest odbycie praktyki w Zakładach Mięsnych Morliny oddział Grupy Anikex SA, gdzie zapoznałam się z całą linia produkcyjną, wytwarzaniem nowych wyrobów i organizacją zakładu. Urodziłam się na wsi i wychowałam się w gospodarstwie, bardzo lubię kontakt ze zwierzętami, wiem jak zapewnić im dobre warunki bytowe i żywieniowe, jestem świadoma ich zapachów i zachowania. Posiadam zakres wiedzy na temat wpływu transportu na ubytki masy ciała kurcząt brojlerów i skład chemiczny mięsa. Informacje te poszerzyłam realizując pracę inżynierską z powyższych zagadnień. A także posiadam rozwiniętą wiedzę z działu dobrostanu zwierząt gospodarskim, ponieważ na podobny temat realizuję pracę magisterską Chciałabym rozwinąć swoje umiejętności i współpracować z Firmą. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mej kandydatury na stanowisko, które będzie adekwatne do mojego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego jakie Państwo oferujecie.


O MNIE

fotografia natury. Dobrostan trzody chlewnej, relaks pływanie.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Bioinżynier produkcji żywności
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko- Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Podczas realizacji studiów zdobyłam wiedzą z zakresu technologii produkcji, przetwarzania, utrwalania, przechowywania surowców i produktów pochodzenia zwierzącego oraz roślinnego, kontroli ich jakości i bezpieczełstwa zdrowotnego. Poznałam zasady funkcjonowania rynku produktów spożywczych, a także znajomość zagadnieł organizacji i ekonomiki produkcji, doradztwa zawodowego, marketing, podstaw prawa w zakresie działalności gospodarczej oraz ochrony środowiska. Zdobyła umiejątności posługiwania sią techniką komputerową w zakresie tworzenia i obsługi komputerowych baz danych.Jestem przygotowana do pracy w przemyśle rolno-spożywczym, zakładach i instytucjach zajmujących sią produkcją, przetwórstwem, obrotem surowców i produktów żywnościowych, laboratoriach analitycznych, badawczych, kontroli jakości, jednostkach doradczych i projektowych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik handlowiec
Nazwa szkoły: Zespół Szkół w Lubawaie im W. Broniewskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Posiadam wiedzą prowadzenia organizacji przedsiąbiorstwa,prowadzenia dokumentacji handlowej(tworzenie: ofert handlowych, korespondencji,faktur, WZ,PZ, tworzenia i przeprowadzanie ankiet handlowych) promocja i reklama produktów, obsługa klienta i kas fiskalnych jak również komputera, przyjmowanie i zwrot towarów, naliczanie marży.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: kasjer sprzedawca
Firma: Bufet Jaga
Obowiązki: Obsługa klienta i kas fiskalnych. Przygotowywanie kaw, herbat, kanapek, fast- foodów rożnego rodzaju. Sporządzanie zamówień, przyjmowanie towarów.
1234 - 1234
Stanowisko: kasier- sprzedawca
Firma: Kolporter
Obowiązki: Sprzedawanie i doradzanie klientom gazet papierosów czy pakietów startowych sieci komórkowych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Stanowisko: Pracownik w sferze agrobiznesu

Jestem młodym profesjonalistą z dużymi planami na życie. Odpowiedzialnie podchodzę do każdego zadania. Szybko się uczę i robię to z przyjemnością. Rozwój jest dla mnie najważniejszy w tej chwili. Chcę zdobyć doświadczenie i móc pomagać ludziom.

Michał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Obecnie jestem studentem ostatniego roku Techniki Rolniczej i Leśnej w warszawskiej SGGW. Przez cały okres studiów aktywnie działałem w Akademickim Stowarzyszeniu Katolickim "SOLIDEO", przez dwa lata kierowałem sekcją PR koła terenowego przy SGGW. Jestem kontaktowy, zorganizowany i zdyscyplinowany. Wyznaczam sobie cele i dążę do ich realizacji. Potrafię pracować w zespole, a również zorganizować i pokierować grupą ludzi. Praktyka zawodowa była dla mnie lekcją i doświadczeniem porównania wiedzy teoretycznej z praktyczną oraz formą kształtowania własnej osobowości.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Stanowisko: lub doradca żywieniowy

Student trzeciego roku zootechniki na SGGW. Urodziłem się i mieszkam na wsi, razem z ojcem prowadzimy małe gospodarstwo rolne o profilu produkcji mlecznej. Obsługa maszyn rolniczych nie jest mi obca. Jestem pracowity i uczciwy.

Tomasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy