Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem studentem zootechniki (II rok, magisterskie, specjalność żywienie i dietetyka zwierząt). Posiadam wykształcenie zootechniczne (inżynier zootechnik, specjalność hodowla ekologiczna i ochrona zwierząt), oraz dużą wiedzę z zakresu chowu i hodowli zwierząt gospodarskich. Moimi atutami są pracowitość, punktualność i zaangażowanie. Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w grupie pomagają mi w kontaktach z innymi ludźmi. W pracy z innymi szukam kompromisu, który zadowoli obydwie strony. Staram się konsekwentnie dążyć do wyznaczonego celu, zarówno powierzonego jak i tego, który sam sobie stawiam. Potrafię uczyć się na własnych błędach i wyciągać z nich wnioski.


O MNIE

Znajomość obsługi komputera: Bardzo dobra znajomość systemu Windows oraz pakietu MS Office. Cechy charakteru: Pracowitość, punktualność, dobra organizacja, wysoka kultura osobista, ambicja, zaangażowanie, zdyscyplinowanie. Zainteresowania: Turystyka górska, polityka, piłka nożna.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier zootechniki
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wiedza z zakresu chowu i hodowli zwierząt, rolnictwa ekologicznego, produkcji i przetwórstwa miąsnego.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Technikum Weterynaryjne w Zespole Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Trzcianie k. Rzeszowa
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wiedza z zakresu weterynarii: chorób i leczenia zwierząt, a także profilaktyki i postąpowania ze zwierzątami. Znajomość technologi przetwórstwa miąsnego, oceny jakości produktów zwierzących.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Stacja Doświadczalna Katedry Hodowli Trzody Chlewnej i Małych Przeżuwaczy w Bielanach
Obowiązki: Praca przy wykotach owiec, przygotowanie i zadawanie paszy (pasza objętościowa, treściwa, preparaty mlekozastępcze), kontrola stada.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Gospodarstwo rolne Grzegorz Kocielnik w Woli Mysłowskiej
Obowiązki: Praca przy bydle mlecznym, obsługa hali udojowej, sporządzanie i zadawanie paszy (TMR), kontrola stada, prowadzenie dokumentacji, zabiegi zootechniczne (dekornizacja).
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Przychodnia Weterynaryjna "MUSTANG" w Ropczycach
Obowiązki: Pomoc z zakresu leczenia i opieki nad zwierzętami, prowadzenie dokumentacji weterynaryjnej.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Gospodarstwo rolne Sp. z o. o. w Górze Ropczyckiej
Obowiązki: Ubój i zabiegi poubojowe, kontrola jakości tuszy i wyrobów wędliniarskich, prowadzenie dokumentacji.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Stażysta,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: na zastępstwo
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Rzetelny uczciwy sumienny wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach -meble,magazyn ,produkcja Praca przy trzodzie chlewnej -4 miesiace

Janusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: agronom,zootechnik,kierownik produkcji zwierzęcej - roślinnej, kontroler jakości, zarządca gospodarstwa

Sumienny,uczciwy,poważnie podchodzący do obowiązków. Obecnie pracuję w Krajowym Związku Spółdzielni Mleczarskich. Posiadam uprawnienia lustracyjne nadane przez Krajową Radę Spółdzielczą.

Zbigniew

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania nim Elastyczny , łatwość w dostosowaniu się, doskonała organizacja pracy, samodyscyplina oraz konsekwencja w działaniu Bardzo dobra umiejętność komunikacji oraz zdolności interpersonalne Zdolność szybkiego uczenia się Pełna dyspozycyjność Młody wiek, dobra prezencja oraz doskonały stan zdrowia Znajomość obsługi komputera i Internetu w środowisku Windows i pakietu Office, dobra znajomość sprzętu komputerowego

Mirosław Ryszard

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy