Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Prawo jazdy kat. A, B, C Znajomości pakietu MS Office Znajomość obsługi komputera Doświadczenie handlowe Praktyczna i merytoryczna znajomość zagadnień mechaniki samochodowej Znajomość rysunku technicznego


O MNIE

Posiadam Karte Polaka

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Specjalista
Nazwa szkoły: Odeski Narodowy Uniwersytet Politechniczny
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technologia i wyposażenie do renowacji i podniesienia trwałości maszyn i konstrukcji
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: młodszego specjalista
Nazwa szkoły: Odeskie Technikum Samochodowo - Drogowe
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Obsługa i naprawa samochodów i silników

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Rzeczoznawca ekspert
Firma: prywatny przedsiębiorca
Obowiązki: wycena nieruchomości wycena samochodow wycena urządzenij procesowych wycena biznesy zarządzanie personelem


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zagranica
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Nazywam się Adam Rocławski,mam żonę i dwie wspaniałe córki i mieszkam w Malborku.Jestem osobą stateczną,spokojną,i zrównoważoną.Palę papierosy, alkochol piję tylko okazyjnie.Przestępcą nie jestem,a w więzieniu nie przesiedziałem ani godziny.Ostatnio pracowałem 7 lat w fabryce wętylatorów na stanowisku spawacz,operator wyżynarki plazmowej cnc. operator sównicy.W wyniku ciężkiej sytuacji w firmie zaistniała redukcja pracowników,w wyniku której otrzymałem wypowiedzenie.Pragnę jeszcze nadmienić,iż posiadam umiejętności czytania rysunku tech. prawo jazdy kat:B i jestem dyspozycyjny o każdej porze nocy i dnia.Z poważaniem Adam Rocławski.

ADAM

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Umiejętność wykonywania różnych prac domowych np. kładzenie gładzi na ścianach malowanie ścian zakładanie podłóg itp. Wykonywanie różnych prac podwórkowych i garażowych. Spawanie metodą MIG/MAG i elektrodą. Wykonywanie wszystkich prac związanych z rolnictwem np. praca w polu: oranie bronowanie sianie, a także praca związana z produkcją zwierzęca umiejętność obchodzenia się z zwierzętami karmienie i opieka nad nimi. Umiejętność prowadzenia przydomowej szklarni i ogródka. Byłem dobrowolnym dawcą krwi.

Jan

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Witam Serdecznie Mam na imie Zenon obecnie poszukuje pracy za granica . Skonczylem szkołe rolnicza posiadam dyplom potwierdzajacy kwalifikacje zawodowe. Jestem młody uczciwy pracowity pelen checi i zapalu sprubowania swoich sił pracy w rolnictwie. Nie posiadam zbyt duzego doswiadczenia ale mysle ze wszystkiego mozna sie nauczyc . Dziekuje za poswiecony czas pozdrawiam.

Zenon

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy