Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

HANDLOWIEC - nic innego nie sprawiało i myślę, że nie sprawi mi większej frajdy niż handel. Sprzedaż i wyniki dla pracodawcy są niczym narkotyk - im większe tym bardziej popychają do podbijania poprzeczki, do bicia własnych rekordów. W sprzedaży "nie ma granic", wszystko zależy od naszej postawy, zaangażowania. To co również sprawia mi radość z pracy to ciągły ruch, mobilność, elastyczność i swoboda działania. Oczywiście wszystko to wiąże się z nieustannym kontaktem z drugim człowiekiem (każdym wyjątkowym w swoim rodzaju), od którego można się zawsze czegoś nauczyć. Wymarzona profesja dla mnie? Obecna - czyli Przedstawiciel Handlowy!
Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: licencjat
Nazwa szkoły: Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiąbiorczości i Zarządzania w Łodzi
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnooksztaścące im. T. Kościuszki w Turku

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Firma: Dibaq Polska Sp Z o.o
Obowiązki: • nawiązywanie kontaktów i budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych i umów dla klientów • pozyskiwanie nowych klientów • obsługa sprzedaży produktów: - negocjacje warunków transakcji - ustalanie szczegółowych warunków współpracy i nadzorowanie jej prawidłowego przebiegu - realizacja zamówień klientów - reprezentacja firmy na podległym terenie: Wielkopolska, ŁódĹş • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych • wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie • przestrzeganie realizacji planu sprzedaży: - planowanie czasu pracy i kontaktów z klientami - mierzenie efektywności podejmowanych działań • przygotowywanie raportów z wykonywanych działań.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Firma: Zakład Przetwórstwa Mięsnego "SMOLIŃSKI"
Obowiązki: Obsługa obecnych klientów i poszukiwanie nowych (również B2B), współpraca i kontakt z sieciami handlowymi (np.: Tesco), organizacja promocji, gazetek reklamowych, plakatów itp. (reklama firmy).
1234 - 1234
Stanowisko: Handlowiec
Firma: Hurtownia Alkoholi WAKO
Obowiązki: Utrzymywanie stałych kontaktów z obecnymi klientami, poszukiwania nowych odbiorców. PóĹşniej zaopatrzenie i logistyka - praca na dwóch stanowiskach jednocześnie.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 4000
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Posiadam co prawda tylko srednie wyksztalcenie rolnicze ale wysoce specjalistyczne. Zywienie i doradztwo w tym zakresie nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu. Posiadam bardzo duze zdolnosci komunikacyjne. Bardzo chetnie i bardzo szybko ucze sie i przyswajam nowe wiadomosci. Moja wiedza niczym nie odstaje od wiedzy inzynierskiej. Studium ukonczylem ze srednia 5,0. Bralem udzial rowniez w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejetnosci rolniczych, dochodzac do stopnia centralnego. Przez ostatnie 12 lat pracowalem za granica, przyswajajac tamtejsze, bardzo wysokie standarty pracy. Potrafie pacowac sam, jak i w zespole. Jestem dobrym organizatorem pracy o bardzo duzej samodyscyplinie. Mysle, ze jest to wymarzona praca dla mnie a dobro firmy jest dla mnie najwazniejsze. Jestem osoba samotna a wiec bardzo dyspozycyjna. Czeste podroze sluzbowe nie stanowia dla mnie problemu.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Szanowni Państwo, Szukam Pracy ! Posiadam dobre wykształcenie zawodowe w kierunku ekonomi, organizacji, rolnictwa oraz zarządzania i finansów, doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, kierowaniu, sprzedaży produktów i usług, bankowości, finansach, ubezpieczeniach. Moim atutem jest bogate doświadczenie zawodowe, łatwość nawiązywania kontaktów, przyswajania wiedzy i umiejętności, pracy w zespole oraz samodzielnie. Jestem osobą aktywną, otwartą na zmiany, chętną do działania. Jestem przekonany, że moje doświadczenie zawodowe i kwalifikacje będą dla Państwa bardzo przydatne a efekty mogą być bardzo pozytywne. Z poważaniem Paweł Kieliba

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Witam ! Jestem osobą sumienna , rzetelną i lojalną . Jestem nastawiona na nowe działania i prace w handlu , sprzedaży. Mam dobry kontakt z klientem . Jestem gotowa podjąć prace od zaraz. Podsadny Wioleta

Wioleta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy