Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Pracownik wszechstronny-tzw.złota rączka
Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Jestem młodą osobą poszukującą ciekawej pracy najchętniej związanej z kierunkiem zootechnicznym lub produkcją roślinną. Interesuję się hodowlą zwierzyny, ochroną środowiska oraz łowiectwem. Łowiectwo to moja pasja, której jestem szczerze oddany. Szukam również ciekawej pracy, w której mógł bym się rozwijać i oczywiście czerpać z niej przyjemność.

Daniel

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Jestem absolwentem kierunku agrobiotechnologia i ochrona środowiska na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z różnymi ludźmi i umiejętność współpracy. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe, i potrafi je dostosować do celów zespołu. Myślę, że ważnymi cechami, które posiadam będą również dobra organizacja pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność, które potrzebne są w sprawnym wykonywaniu pracy. Cechuje mnie także konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy oraz odporność na stres. Moją zaletą jest również zdolność szybkiego uczenia się.

Sławomir

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Magister inżynier

Marek

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy