Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą pochodzącą z gospodarstwa rolnego, dlatego praca oraz tematyka rolnictwa jest mi dobrze znana. Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym, dyspozycyjnym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Posiadam prawo jazdy (z 6-letnią praktyką). Moim atutem jest umiejętność łączenia pracy samodzielnej i zespołowej.


O MNIE

Ukończenie kursu: -Zasady badań sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Prawo jazdy kat. B+E. Podczas studiów aktywnie uczestniczyłem w organizacjach samorządowych. Zaowocowało to rozwojem moich zdolności interpersonalnych i organizacyjnych, które zwiększą moją efektywność w pracy. Zainteresowania: wędkarstwo amatorskie oraz literatura (kryminały)

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier rolnictwa
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek - Rolnictwo, Specjalność - Produkcja Roślinna Tytuł pracy dyplomowej: Energetyczna i ekonomiczna sprawność produkcji rzepaku ozimego przeznaczonego na biodiesel.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier rolnictwa
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek - Rolnictwo, Specjalność - Konsulting ekonomiczno-rolniczy Tytuł pracy dyplomowej: Projekt technologii i ekonomiczna ocena produkcji rzepaku ozimego na cele konsumpcyjne
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: matura
Nazwa szkoły: Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Liceum Ogólnoksztaścące klasa o rozszerzeniu biologiczno-chemicznym

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: sprzedawca
Firma: F. U. H. Wera
Obowiązki: - kompleksowa obsługa klienta - przyjmowanie dostaw towaru - obsługa kas fiskalnych - wykładanie towaru i dbanie o jego ekspozycję


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą młodą, dynamiczną i w pełni dyspozycyjną. Pragnę realizować się pracując w wyuczonym zawodzie. Kocham zwierzęta, jednak najbliższe mi jest bydło, ponieważ wychowałam się w gospodarstwie utrzymującym stado krów mlecznych. Jednak nie widzę przeszkód do pracy przy innych garunkach zwierzat lub np. w mieszalni pasz. Zamierzam, także podjąć dalszą naukę na studiach podyplomowych i zdobyć uprawnienia analityka medycznego. Po ukończeniu takiej szkoły otworzy się przede mną także rynek pracy w laboratoriach.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Łatwej i przyjemnej

Poszukuję pracy jako handlowiec - przedstawiciel handlowy, kierownik regionalny etc, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ktora nie zniknie po 6 miesiacach, oraz takiej ktora posiada kontakty zagraniczne w ktorych bede mogl wykorzystywac i rozwijac swoj angielski. Najlepiej gdyby firma byla zwiazana z branza rolnicza. Pensja na okresie probnym w zwiazku z kryzysem - 3000 netto + auto służbowe - najlepiej Ford F350 Lariat dually. Posiadam wyksztalecenie wyzsze rolnicze, oraz doswiadczenie handlowe w sprzedazy maszyn rolniczych oraz pasz i dodatkow paszowych. Z gory dziekuje firmie O-R. z wrzesni, ale pensja 1500 netto mnie nie interesuje (nie dziwi, mnie, ze co 3 miesiace szukacie handlowca). Nie podaje w niniejszym ogloszeniu prawdziwych danych poniewaz nie sa w tym momencie istotne. Jesli posuzkujecie handlowca z kujawsko-pomorskiego (teren pracy dowolny) prosze o informacje na podanego maila, chetnie przysle swoje CV oraz LM. Rodzaj umowy - dowolna.

Januszek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Absolwentka Zootechniki, ambitna, samodzielna, łatwo nawiązująca kontakty i chętna do zdobywania nowych doświadczeń

Marta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy