Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Zootechnika, specjalność hodowla zwierząt wolno żyjących i gospodarka łowiecka.


O MNIE

fotografia, piłka siatkowa

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jądrzeja łniadeckich w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika, specjalność hodowla zwierząt wolno żyjących i gospodarka łowiecka

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Witam, jestem STUDENTKĄ II roku ZOOTECHNIKI na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Nauka na tym kierunku wszechstronnie rozwija we mnie teoretyczną wiedzę z różnych dziedzin. Szukam pracy, która dałaby mi możliwość ZDOBYCIA NOWYCH KWALIFIKACJI i byłaby zgodna z moimi predyspozycjami. Ważna jest dla mnie jednak możliwość PRAKTYCZNEGO ZASTOSOWANIA NABYWANYCH UMIEJĘTNOŚCI. Chciałabym wykorzystać swój POTENCJAŁ oraz ZDOLNOŚĆ ANALITYCZNEGO MYŚLENIA, KREATYWNOŚĆ i PRACOWITOŚĆ. Jestem MŁODĄ i AMBITNĄ osobą, odpowiedzialną i SKUTECZNĄ, potrafię pracować samodzielnie i w zespole. Moją zaletą jest także DOKŁADNOŚĆ i RZETELNOŚĆ. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią i dla firmy, i dla mojego osobistego rozwoju zawodowego. Umiejętności techniczne: znajomość obsługi komputera w środowisku Windows oraz MS Office

Anastazja

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem osobą komunikatywną, zorganizowaną, pilną i skrupulatną. Z łatwością nawiązuje kontakty międzyludzkie, potrafię pracować zarówno w grupie jak samodzielnie, wydajnie organizować czas pracy oraz wytrwale dążyć do zamierzonego celu. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem ogrodnictwa oraz magistrem inżynierem ochrony środowiska. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Izabela

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Specjalista: ds. ochrony środowiska/ds. współpracy międzynarodowej/ Audytor systemowy/

Posiadam tytuł mgr inż. w dziedzinie ochrony środowiska. Mam doświadczenie i wiedzę z dziedzin: ochrona środowiska(monitoring ekosystemów,bioróżnorodność, NATURA 2000, gospodarowanie wodami, edukacja ekologiczna, prawo OŚ),audyt systemowy, zamówienia publiczne, współpraca międzynarodowa, zarządzanie biurem, reklama. Wielokrotnie miałam przyjemność pracować w środowisku wielojęzycznym i wielokulturowym. Liczne wyjazdy za granicę pozwoliły mi na doskonalenie fachowej terminologii języka niemieckiego i angielskiego. Posiadam także kwalifikacje audytora wewnętrznego zintegrowanego systemu zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem pracy. Jestem osobą komunikatywną, dociekliwą, umiejętnie władam piórem i rzeczowo analizuję problem (autorka publikacji naukowej). Jestem osobą pracowitą, dobrze zorganizowaną, angażującą się zarówno w działania indywidualne jak i grupowe.

Marta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy