Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym. Moja pasja jest praca na gospodarstwie, jazda ciagnikami, motoryzacja oraz zdobywanie nowych doswiadczen. Posiadam kwalifikacje w zakresie stosowania srodkow ochrony roslin oraz obslugi koparko-ladowarki.
Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Mechanik Pojazdow Samochodowych
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Mechanik Pojazdow Samochodowych Tytul czeladnika w zawodzie Mechanik Pojazdow Samochodowych

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Traktorzysta
Firma: Spoldzielcze Gospodarstwo Rolne
Obowiązki: Rozwożenie materiału siewnego oraz nawozu na pola
1234 - 1234
Stanowisko: Traktorzysta
Firma: Zaklad Uslug Lesnych
Obowiązki: Wożenie drewna z lasu na migły. Umiejetnosc jazdy w lesie


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Doskonala znajomosc branzy rolniczej, srodkow ochrony roslin, logistyki oraz IT, Doswiadczenie i sukcesy w sprzedazy, Umiejetnosc zarzadzania zespolem ludzi. Brdzo dobra znajomosc jezyka angielskiego i rosyjskiego w mowie i pismie

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Wieloletni doświadczenie w prowadzeniu wielkoobszarowych przedsiębiorstw rolnych,zdobyte we współpracy ze specjalistami polskimi i z angielskimi. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.Znajomość problematyki z zakresu ochrony roślin ,szczególnie zbóż,rzepaku oz,ziemniaków,lucerni,kukurydzy. Znajomość sprzętu rolniczego.

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Stanowisko: specjalista ds. produkcji roślinnej, pracownik biurowy, handlowiec

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie na kierunku -Rolnictwo. Studia pozwoliły mi zdobyć wykształcenie o specjalności -Rolnictwo europejskie, które zakończyłam obroną tytułu inżyniera w Katedrze Łąkarstwa UWM Olsztyn na ocenę bdb. Do niedawna pracowałam w firmie produkcyjnej z branży rolniczej na stanowisku specjalista ds. handlowych, gdzie zdobyłam doświadczenie w zakresie szeroko pojętej pracy biurowej i logistyki. Do moich obowiązków należała również archiwizacja dokumentów firmy oraz obsługa klientów i realizacja ich zamówień. Dodatkowo zajmowałam się również kontraktacją i skupem nasion traw, gdzie brałam bezpośredni udział w ocenie jakości materiału siewnego. Na tym stanowisku zdobyłam również doświadczenie w zarządzaniu gospodarką magazynową. Podczas studiów pracowałam jako doradca klienta oraz konsultant ds. sprzedaży bezpośredniej dla -Telekomunikacji Polskiej S.A. W pracy na tych stanowiskach przydatne były moje zdolności interpersonalne. Posiadam prawo jazdy kat. B a obsługę komputera mogę ocenić na bdb.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy