Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier rolnictwa
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: rolnictwo specjalizacja: Gospodarowanie Powierzchnią Ziemi

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pracownik magazynowy
Firma: VTS


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: <1700 zł netto
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: najchętniej zootechnik

Jestem otwartym pasjonatem pracy zootochnicznej i rolnej. Miałem szczęscie wychowywać się przy dużym gospodarstwie rolnym, w którym mój ojciec od 30 lat pełni rolę kierownika produkcji roślinnej i zwierzęcej. To Gospodarswo to Zakład Doswiadczalny Instytutu Genetyki i Hodowli Zwierząt w Jastrzębcu. Sam zakład mieścił się w pobliskim Kosowie. Areał to ok. 350 ha. gruntów ornych plus 40 ha użytków zielonych. Jeżeli chodzi o produkcję zwierzęcą utrzymywane jest stadio krów mlecznych rasy HF i o wydajności rocznej 9900 kg mleka/rok. Praktyki studenckie odbywane w wyżej wymienionym zakładzie pozwoliły mi na poznanie lepiej tajników działania dużego gospodarstwa rolnego.

Tomasz Kilanowski

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

- doświadczenie w sprzedaży produktów i usług - prawo jazdy kat. B - kreatywność - sumienność - pracowitość - samodyscyplina - bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

Wojciech

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: specjalista/doradca ds.ochrony środowiska

Jestem tegoroczną absolwentką studiów magisterskich z ochrony środowiska, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Oprócz poszerzania swojej wiedzy w zakresie wybranego kierunku studiów, aktywnie uczestniczyłam w życiu uczelnianym należąc do Koła Naukowego oraz Samorządu Studenckiego. Zarówno studia, jak i działalność we wcześniej wspomnianych organizacjach pozwoliły mi na zdobycie szerokiego wachlarza umiejętności praktycznych oraz wiedzy teoretycznej. W najbliższym czasie planuję rozpocząć studia podyplomowe o nazwie Doradca ds. ochrony środowiska, które realizowane są przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Rozwoju Regionalnego we współpracy z Instytutem Edukacji Europejskiej.Chciałabym również odbyć szkolenia z zakresu BHP.

Katarzyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy