Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

ZAKRES WYKONYWANYCH PRAC (OD 1983 DO DZISIAJ): działalność konsultingowa i dokumentatorska związana z hydrogeologią, geologią inżynierską i środowiskiem wodno-gruntowym, ochrona środowiska w zakresie: EDD, ESA, EIA oraz SEA, etc., prace naukowo-badawcze i dokumentatorskie prowadzące do rozpoznania budowy geologicznej kraju w zakresie warunków hydrogeologicznych; kartowanie hydrogeologiczne, ocena zasobów i jakości wód podziemnych, ochrona środowiska wód podziemnych, możliwości lokowania słonych wód kopalnianych w głębokich horyzontach wód podziemnych; prace w ramach Państwowej Służby Hydrogeologicznej (2005-2008); praca w ramach Norwegian-Polish Cooperation Program (NPCP)--Transfer Know-How in Waste Minimalization,(1992-1993)


O MNIE

fotografia, gospodarka, motoryzacja, muzyka, literatura, historia

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. Geolog Górniczy ze specjalnością Hydrogeologia i Geologia Inżynierska
Nazwa szkoły: Akademia Górniczo"Hutnicza w Krakowie, Wydział Geologiczno"Poszukiwawczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: mgr inż. Geolog Górniczy ze specjalnością: Hydrogeologia i Geologia Inżynierska; kartowanie hydrogeologiczne, ocena zasobów i jakości wód podziemnych, ochrona środowiska wód podziemnych, możliwości lokowania słonych wód kopalnianych w gśćbokich horyzontach wód podziemnych;działalność konsultingowa i dokumentatorska związana z hydrogeologią i geologią inżynierską;

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Hydrogeolog, Specjalista ds. Ochrony środowiska
Firma: SGS (Societe Generale de Surveillance) Polska Sp. z o.o., Pszczyna (2011-2013)
Obowiązki: działalność konsultingowa i dokumentatorska związana z hydrogeologią i środowiskiem wodno-gruntowym, ochrona środowiska w zakresie: EDD, ESA, EIA oraz SEA, etc.,
1234 - 1234
Stanowisko: Właściciel, specjalista Hydrogeolog, Konsultant w zakresie Ochrony środowiska
Firma: Eco Fresh Zakład Badawczo-Usługowy, Sosnowiec
Obowiązki: Projektowanie, dokumentowanie pracami w zakresie hydrogeologii i ochrony środowiska, zarządzanie zespołami zadaniowymi realizującymi prace, prowadzenie księgowości firmy
1234 - 1234
Stanowisko: hydrogeolog, pracownik naukowy
Firma: Państwowy Instytut Geologiczny-Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie, Oddział Górnośląski w Sosnowcu, ul. Królowej Jadwigi 1, 41-200 Sosnowiec
Obowiązki: prace naukowo-badawcze i dokumentatorskie prowadzące do rozpoznania budowy geologicznej kraju w zakresie warunków hydrogeologicznych; kartowanie hydrogeologiczne, ocena zasobów i jakości wód podziemnych, ochrona środowiska wód podziemnych, możliwości lokowania słonych wód kopalnianych w głębokich horyzontach wód podziemnych; prace w ramach Państwowej Służby Hydrogeologicznej (2005-2008); praca w ramach Norwegian-Polish Cooperation Program (NPCP)-"Transfer Know-How in Waste Minimalization"


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Inżynier ds. melioracji i ochrony środowiska,
Wynagrodzenie: 6000PLN brutto
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Specjalista d/s ochrony roślin i agronomii Wykształcenie wyższe rolnicze. Władam językiem niemieckim i angielskim na wysokim poziomie, znam słownictwo techniczne, branżowe. Podejmę współpracę z poważną Firmą, w której możliwe będzie wykorzystanie mojego potencjału i dalszego rozwoju zawodowego... z korzyścią dla Firmy i dla mnie... Mam doświadczenie w zakresie koordynowania merytorycznego przy wdrożeniach nowych produktów i usług na rynek, a także jako trener/wykładowca warsztatów i kursów branżowych. Mam także praktykę w rekrutowaniu merytorycznym przedstawicieli handlowych oraz w doświadczalnictwie polowym i laboratoryjnym (5 lat - laboratorium fizycznych i chemicznych właściwości gleby). Ponadto tłumaczę i redaguję teksty fachowe (głównie rolnicze) oraz popularnonaukowe i publicystyczne. Interesuje mnie elastyczny, zadaniowy czas pracy na terenie całej Polski.

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Każde w branży rolniczej

Jestem Absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Rolnictwo o specjalizacji Informatyka w Rolnictwie. Swoją pracę zawodową rozpocząłem w firmie ZYX-Target Sp. z. o. o. jako specjalista ds. pozyskiwania baz danych. Obecnie jestem ekonomistą w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej-PIB i zajmuję się oceną sytuacji dochodowej podstawowych produktów roślinnych i zwierzęcych. Uważam, że najlepszym miejscem na kontynuowanie mojej kariery zawodowej jest branża rolnicza. Zdobyte przeze mnie dotychczas doświadczenie zawodowe, jak i podczas całej edukacji powinna pozwolić mi na poradzenie sobie w każdej z dziedzin rolnictwa od techniki rolniczej poprzez produkcje roślinną i zwierzęcą po ogrodnictwo. Otwarty jestem również na propozycje pracy związane z doradztwem rolniczym oraz innymi dziedzinami.i czas pracy. Obecnie jestem ekonomistą w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej-PIB. Uważam, że najlepszym miejscem na kontynuowanie mojej kariery zawodowej jest branża rolnicza. Pozyskana wiedza podczas szkoły średniej oraz studiów wyższych powinna pozwolić mi na poradzenie sobie w każdej z dziedzin rolnictwa od techniki rolniczej poprzez produkcje roślinną i zwierzęcą po ogrodnictwo. Otwarty jestem również na propozycje pracy związane z doradztwem rolniczym oraz innymi dziedzinami związanymi z rolnictwem.

Arkadiusz Dominik

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Poszukuje pracy w warzywnictwie, posiadam duże doświadczenie,jako magazynier, kierowca. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy, aktualne badania psychotechniczne i lekarskie. Posiadam kurs na przewóz rzeczy, prawo jazdy kategorii A,B,C,T.

Marian

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy