Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: tech.rolnik
Nazwa szkoły: Tecnikum Rolnicze Bojanowo
1234 - 1234
1234 - 1234
1234 - 1234
1234 - 1234

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: zootechnik inseminator
Firma: Kombinat 2000
Obowiązki: 190 szt,krów mlecznych, 100 szt. jałowizny ,100 szt. MBO
1234 - 1234
Stanowisko: zootechnik
Firma: PGR ZABOROWICE
Obowiązki: 200 szt, bydło mleczne 100szt. jałowizny 400 szt tuczników Kurs inseminacji bydła


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: to co zapraoponuję pracodawca potencjalny

Jestem osobą zdyscyplinowaną, solidną, sumienność, rzetelnie wykonującą powierzone mi obowiązki. Ciągłe dążenie do wyznaczonego celu i stawianie coraz to nowych wyzwań pozwala mi na rozwijanie swojej osoby i zainteresowań. Upór w działaniu i konsekwencja a także optymistyczne podejście do zagadnienia czy problemu pozwala mi na znajdowanie możliwie najlepszych rozwiązań.

Radosław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: Zootechnik

W tym roku zakończyłam naukę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na kierunku Zootechnika. W roku 2016 obroniłam tytuł inżyniera Zootechniki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. W trakcie studiów odbyłam praktyki w gospodarstwie Agro-Danmis Gramowscy w miejscowości Bukowiec (województwo Wielkopolskie) oraz rodzinnym gospodarstwie zajmującym się hodowlą trzody chlewnej. W lipcu tego roku rozpoczęłam również staż w firmie Schaumman (siedziba w Gnieźnie), który trwa do 17 października 2017r, gdzie dotąd poznałam działanie firmy, oraz pracę przedstawiciela handlowego. Dodatkowo podczas ostatnich 3 lat studiów zajmowałam się pracą promotorki/hostessy, podczas której mogłam poznać techniki rozmów z potencjalnymi klientami. Dodatkowo przez ostatni rok pracowałam jako rekruter w agencji reklamowej, w której poszukiwałam nowych ludzi do promocji różnych marek, oraz zajmowałam się przedstawianiem ofert pracy jak i prowadzeniem jednoosobowych szkoleń. Do moich obowiązków należało również kompletowanie i prowadzenie raportów z akcji promocyjnych.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Ukończyłam studia Ogrodnicze, specjalność Agroekologia i Ochrona Roślin. Pracuję w firmie produkującej rośliny ozdobne gdzie doskonale swoje umiejętności na stanowisku specjalisty ds. produkcji. Jestem ambitna, dążę do wyznaczonych celów. Umiem pracować na stanowisku samodzielnym jak i w grupie. Jestem otwarta i mam pogodne usposobienie.

Barbara

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy