Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

W ciągu studiów odbyłem wiele praktyk związanych z sektorem rolniczym min. w Anglii i Norwegii. Odbyłem również praktyki w Oddziale Regionalnym ARiMR w Warszawie w Biurze Wspólnej Polityki Rolnej i Biurze Kontroli na Miejscu. Ponadto w czasie wakacji wielokrotnie wyjeżdżałem do pracy za granicę min. do USA gdzie nauczyłem się współpracować z ludźmi pochodzącymi z różnych krajów, jak i radzić sobie z problemami na jakie napotykają osoby będące za granicą. Moje zainteresowania to: sport (siatkówka, pływanie), hodowla bydła mięsnego i język angielski.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące w Wysokiem Mazowieckiem
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: rozszerzone przedmioty: biologia i chemia
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Rolnictwo Specjalizacja: Ochrona środowiska Rolniczego

Doświadczenie

1234 - 1234
Firma: Jorgen Karlsen Gartnerii
Obowiązki: Do moich głównych obowiązków należało nadzorowanie i obsługa urządzeń pracujących przy przemieszczaniu kwiatów w ciągu produkcyjnym. Poza tym współpracowałem z polskimi i norweskimi pracownikami. Dzięki pracy w tej firmie nauczyłem się radzić sobie ze stresującymi sytuacjami, jak również podejmować odpowiedzialne decyzje mające wpływ na prace innych ludzi.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem osobą punktualną,odpowiedzialną umiejącą pracowac w zespole,lubiącą nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiętności.Potrafię obsługiwac programy komputerowe takie jak:Microsoft Word, Power Point oraz Internet Explorer. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.

Rafał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Stanowisko: dla absolwenta Agronomii

Jestem absolwentem specjalności Agronomia na UP w Lublinie. Studia ukończyłem z wynikiem dobrym. Praca w rolnictwie daje mi dużo satysfakcji i spełnienia. Mam mocny i odporny na stres charakter, a czynności których się podejmuje wykonuje z należytą sumiennością i precyzją. Jestem osobą elastyczną i dynamiczną, a praca w zespole nie stanowi problemu.

Filip

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Cechuje mnie łatwość nawiązywania kontaktów, pracowitość, sumienność i dokładność, umiejętność organizacji pracy, punktualność, lojalność i uczciwość.

Milena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy