Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

WYKSZTAŁCENIE: 1995 - 2001 Studia magisterskie na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku leśnictwo. 1990-1995 Technikum Leśne im. St. Morawskiego w Brynku DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 1999-2001 Praca w firmie -Smrek w Krakowie, zajmowałem się między innymi pracami pielęgnacyjnymi wykonywanymi w rezerwatach na zlecenie Konserwatora Przyrody oraz w Babiogórskim i Ojcowskim Parku Narodowym 2000 Praktyka rolniczo-leśna w prywatnym gospodarstwie w Szwajcarii. 2001 - 2002 Praca zarobkowa w USA, w Chicago i Minneapolis w branży budownictwa (siding, roofing, kanalizacje) 2003 - 2004 Odbycie stażu dla kandydatów do Służby Leśnej w Zakładzie Usług energii odnawialnej, ornitologia, łowiectwo. Leśnych oraz bezpośrednio po stażu praca na stanowisku - nadzorcy robót leśnych w tym samym ZUL Tychowski w Lublińcu, na terenie nadleśnictwa Świerklaniec, Lubliniec i Koszęcin 2000 - 2004 Kilkakrotny zarobkowy pobyt w Szwecji. Praca w szweckiej firmie Jan Karlsson Skog AB - zabiegi pielęgnacyjne w lasach. Zbiór runa leśnego. 2006-2007 Samodzielne kierowanie robotami ZULiR na terenie nadleś. Brynek i Koszęcin 2007-2008 Kierowanie robotami ZULiR na zlecenia miasta Częstochowa zmierzającymi do przebudowy drzewostanów miejskich na park. Prace obejmowały: ścinkę drzew, manipulacje i sprzedaż surowca, uprzątanie, odnowienie. 2008 Kierowanie z ramienia ZULiR wylesieniami pod budowę gazociągu. Inwestycja PGNiG S.A. UMIEJĘTNOŚCI: -obsługa komputera MS Office -język niemiecki-słabo i dawno, angielski-słabo, rosyjski-słabo -prawo jazdy kat.B ZAINTERESOWANIA: wyprawy rowerowe i górske po krajach Europy Wsch, wspinaczka i spaleologia, strzelectwo, łucznictwo, jazda konna, literatura piękna, naukowa, polityka oraz geografia i h


O MNIE

wyprawy rowerowe i górskie po krajach Europy Wsch., również wspinaczka i spaleontologia, strzelectwo, łucznictwo, jazda konna, literatura XIX i XX wieku, literatura naukowa, polityka Polski i Świata, sytuacja ekonomiczna Polski i świata oraz geografia i historia Europy i byłego ZSRR, nowe technologie w leśnictwie i rolnictwie, zagadnienia energii odnawialnej, ornitologia, łowiectwo.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Lełnik
Nazwa szkoły: Technikum Lesne w Brynku
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Przedmioty z zakresu hodowli, ochrony i użytkowania lasu
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. gospodarki lełnej
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydz. Lełny -zakres studiów to meteorologia i klimatologia, gleboznawstwo, maszynoznawstwo, szkółkarstwo, entomologia,gosp. lełna, łowiectwo...

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: nadzór i kordynator robót leśnych
Firma: Zakład Usług Leśnych i Remontowych w Lublińcu
Obowiązki: póĹşniej...


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: samodzielne stanowiska, specjalistyczne, kierownicze,
Wynagrodzenie: 3500zł netto minimum
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: laborant, praca na oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody, wykonywanie pomiarów

W czerwcu skończyłam studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Studiowałam: Ochronę środowiska na specjalizacji: Systemy ochrony wód i gleby. Jako absolwentka studiów inżynierskich tego samego kierunku, dobrze poruszam się wśród zagadnień związanych z ochroną środowiska i wodą. Studia zaznajomiły mnie m.in. z Prawem Wodnym, Prawem Ochrony Środowiska, oraz Ramową Dyrektywą Wodną. Posiadam wiedzę m.in. z hydrologii, gleboznawstwa, ochrony powietrza, meteorologii, ekologii, planowania przestrzennego i gospodarki wodnej, chemii, biochemii, biologii i mikrobiologii itp. Odbyłam praktyki studenckie w Urzędzie Miasta Rybnika i KWK -Chwałowice. Obsługę komputera, w tym pakietu MS Office opanowałam w sposób bardzo dobry. Jestem sumienna, cierpliwa, dyspozycyjna, odpowiedzialna i szybko się uczę. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Potrafię pracować w grupie jak i samodzielnie wykonywać swoje obowiązki.

Karolina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Zootechnik

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: lub inne

Zootechnik z dodatkowym wykształceniem - Zarządzanie w Agrobiznesie

Natalia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy