Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Poszukuję stanowiska na którym bez przeszkód i swobodnie będę mógł wykorzystywać moją wiedzę i umiejętności. Jestem osobą zdeterminowaną do osiągania wytyczonych celów, ambitną, krytyczną w stosunku do siebie i dążącą do profesjonalizmu. Potrafię wykazać duże zaangażowanie w wykonywanej pracy a dodatkowymi moimi atutami są lojalność i uczciwość. Pragnę w dalszym ciągu rozwijać się zawodowo i podnosić poziom wiedzy. Moje zainteresowania to: literatura, literatura fachowa, sport rowerowy, muzyka.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: 3,5 lat-kierunek Rolnictwo, specjalność agronomia, 1,5 roku-kierunek Rolnictwo specjalizacja Ochrona roślin. Nabyte umiejątności w zakresie produkcji roślinnej ze szczególnym uwzglądnieniem ochrony roślin oraz nawożenia. Odbyta praktyka w Polsce oraz Niemczech.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik rolnik
Nazwa szkoły: Technikum Rolnicze w Bierutowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Produkcja roślinna, produkcja zwierząca, rolnictwo ekologiczne. Póśroczna praktyka w gospodarstwie rolnym w Niemczech.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista do spraw handlu i rozliczeń
Firma: Osadkowski S.A
Obowiązki: Sprzedaż, marketing i badanie satysfakcji klienta, administrowanie, prowadzenie gospodarki kasowej, odpowiedzialność za ofertę asortymentową, zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji w systemie szkoleń.
1234 - 1234
Stanowisko: Sprzedawca-magazynier
Firma: Osadkowski S.A
Obowiązki: Planowanie i marketing sprzedaży, raportowanie i dokumentowanie sprzedaży, prowadzenie sprzedaży, gospodarka magazynowa. Podnoszenie poziomu wiedzy w systemie szkoleń.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: min 2200 netto
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Inżynier ochrony środowiska. Studentka ostatniego roku Agronomii. Posiadam doświadczenie w handlu, łatwo nawiązuję kontakt z klientem. Władam językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym, w stopniu podstawowym opanowałam język rosyjski. Dobrze radzę sobie z pakietem Office. Posiadam prawo jazdy kat.B. Moje zainteresowania to rolnictwo ekologiczne i teatr.

Jagoda

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Pracownik administracyjny

Jestem silnym ogniwem każdego zespołu - posiadam bardzo dobre zdolności komunikacyjne i adaptacyjne. Jestem elastyczny, otwarty na nowe wyzwania. Lubię pracować z ludźmi i cenię sobie kreatywną energię grupy. Cechuje mnie pozytywne i odpowiedzialne podejście do powierzanych mi obowiązków. Szybko się uczę, a moje zadania wypełniam czasowo i z przyjemnością. Ta ostatnia jest dla mnie kluczowa w pracy, wyznaję bowiem zasadę, że: pasja + praca = najlepszy mariaż.

Jakub

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Inżynier

Łukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy