Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

W czasie pracy jako DORADCA i PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w międzynarodowej firmie zaopatrującej hodowców krów mlecznych w akcesoria niezbędne do produkcji mleka nawiązałem stałą współpracę z wieloma fermami, realizując w ten sposób zadany plan sprzedaży. W czasie mojej dotychczasowej pracy okazałem się osobą rzetelną i punktualną. Jako pracownik jestem odpowiedzialny i lojalny.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik rolnik
Nazwa szkoły: Technikum Rolnicze w Nakle śl.
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: â?˘ Technologia produkcji roślinnej i zwierzącej. â?˘ Nawożenie i ochrona roślin.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inż. (Studia wyższe zawodowe na kierunku: Technika Rolnicza i Lełna)
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza we Wrocław
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr (Studia wyższe magisterskie na kierunku Inżynieria Rolnicza)
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza we Wrocław
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: â?˘Konstrukcja maszyn, mechanika wytrzymałościowa â?˘ Użytkowanie maszyn rolniczych. â?˘ Doradztwo rolnicze (przedmiot z zakresu studiów magisterskich). â?˘ Obsługa komputera (pakiet Office, Robocad, AutoCAD, Statistica). â?˘ Kurs aktywnych form sprzedaży.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: dr (Studia doktoranckie " Instytut Inżynierii Rolniczej)
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza we Wrocław
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: W ramach studiów doktoranckich prowadziłem zającia ze studentami w formie ąwiczeł i wykładów w czasie których nabyłem tzw. "umiejątność wystąpów publicznych"
1234 - 1234

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Bardzo atrakcyjna stawka podstawowa + prowizja od sprzedaży i zaangażowania w rozwój firmy :)
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Agronomia hodowla zwierząt.

JACEK

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Praca w branży rolniczej jest moją prawdziwą pasją. Staram się pogłębiać swoją wiedzę na temat szeroko pojętego rolnictwa, sięgając do literatury fachowej. Doskonale swoje doświadczenie agronomiczne, poprzez szkolenia branżowe oraz rozmowy z rolnikami podczas pracy jako doradca agrotechniczny. Jestem osobą godną zaufania i odpowiedzialną. Lubię pracę z ludźmi i nie mam problemów z komunikowaniem się z nimi oraz z jasnym przekazywaniem informacji. Mam zdolności organizacyjne i przywódcze. Nie boję się ciężkiej pracy, jestem dyspozycyjny i nastawiony na osiąganie sukcesów. Jestem optymistą, który uważa, że nie ma sytuacji bez dobrego rozwiązania.

Przemysław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu o specjalności agronomia. W czasie studiów odbyłem kilka praktyk. Wakacyjną i semestralną w gospodarstwach rolnych,a także praktykę mechanizacyjną w Instytucie Inżynierii Rolniczej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jestem osobą która łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, jestem komunikatywny i niekonfliktowy. Szybko się uczę, jestem osobą elastyczną, otwartą na współpracę. Ponadto jestem dobrze zorganizowany, zdyscyplinowany i w pełni dyspozycyjny czasowo.

Grzegorz Gołębiecki

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy