Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mężczyzna lat 32 -zorganizowany, odpowiedzialny ,konkretny i uczciwy.Preferuję pracę samodzielną ,jednak potrafię także się odnaleźć w pracy w grupie. Doświadczenie w pracy w dziale jakości w międzynarodowej firmie produkującej opakowania. Doświadczenie pracy w terenie obsługa klienta-serwisant w branży dezynsekcyjnej, inspektor w ARiMR, , od 5 lat pracuję jako samodzielny agronom w firmie zajmującej się uprawą roślin. Posiadam czynne prawo jazdy B, własny samochód, obsługa komputera, j.angielski komunikatywny, podstawa+ j. francuski,


O MNIE

Umiejętności Dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows) , umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (Excel , Word , PowerPoint ) Średnia znajomość języka francuskiego Średnia znajomość angielskiego Posiadam prawo jazdy typu B Zainteresowania ;Podróże, Chemia rolna, Fauna i Flora, Terrarystyka, Literatura, Kultura, Sport Plany na przyszłość; Jestem osobą ambitną, zmotywowaną pragnącą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.Jestem otwarty na nowe wyzwania, kursy i szkolenia szczególnie(ale nie tylko) z tematyki rolniczej i ogrodniczej.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Mgr.inż
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo ,Agronomia

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Samodzielny Agronom
Firma: Ogród Botaniczny we Wrocławiu
Obowiązki: Opieka nad szklarnią roślin błotnych i wodnych.Zastępowanie kierownika działu.Współorganizacja imprez tj.Święto Dyni,Zjazd Miłośników Akwarystyki.
1234 - 1234
Stanowisko: Technik ds.higieny
Firma: Vaco
Obowiązki: Udzielanie porad doradczych z zakresu dezynsekcji i deratyzacji.Obsługa klientów województwa dolnośląskiego.Wykonywanie serwisów .Wykonywanie oprysków preparatami chemicznymi(insektocydy,rodentocydy itp.).Wykonywanie protokołów pokontrolnych. Umiejętności;Doświadczenie w biurze i w terenie.Doświadczenie w pracy z klientem,łatwośc nawiązywania kontaktów, pewność siebie ,dobra organizacja pracy własnej ,odpowiedzialnośc,samodzielność .
1234 - 1234
Stanowisko: Referent/Inspektor
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Obowiązki: Praca na stanowisku referenta , z upoważnieniami inspektora. Praca biurowa i terenowa. Praca biurowa- wykonywanie protokołów pokontrolnych,przeprowadzanie rozmów tel. z rolnikami,wykonywanie czynności przedkontrolnych(przygotowywanie protokołów, wykonywanie podkładów map na GPS, wpisywanie producentów rolnych do rejestru). Praca terenowa- wykonywanie pomiarów GPS ,przeprowadzanie kontroli obszarowych i rolno środowiskowych na obszarze dolnegośląska oraz wielkopolskiego. Nabyte umiejętności;obsługa narzędzi biurowych, znajomości programów geodezyjnych np.C-GEO,obsługa GPS ,obsługa komputera w środowisku Office,doświadczenie pracy w biurze i terenie, poszerzenie wiedzy z tematu rolnictwa,praca w zespole,prowadzenie auta.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Kolsuntant, Doradzca,Przedstawiciel,Pracownik administracjii,Pracownik biurowy,
Wynagrodzenie: min 3500zł netto
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Doradca hodowlany w zakresie hodowli bydła

Jestem absolwentką studiów II stopnia na kierunku zootechnika na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Rozpoczęłam tam również studia III stopnia (doktoranckie), które obecnie kończę. W trakcie mojego toku kształcenia zdobywałam wiedzę kierunkową oraz doświadczenie poprzez: praktyki zawodowe, uczestnictwo w konferencjach i projektach badawczych oraz konsultacje z producentami surowców pochodzenia zwierzęcego.

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

We Wrocławiu ukończyłam studia magisterskie - zootechnikę, podyplomowo pielęgniarstwo zwierząt. Posiadam kurs instruktora rekreacji konnej oraz praktykę. Od 2 lat pracowałam w stajniach sportowych w Niemczech i Szwajcarii, jako jeździec, luzak, trener, kierownik stajni. Mówię biegle po angielsku i niemiecku. Jestem ambitna, pracowita, dokładna, pozytywnie zmotywowana, szybko nawiązuję kontakty, wykazuję inicjatywę.

Krystyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Świeża absolwentka, inżynier, niedługo magister. Jestem osobą otwartą i z łatwością przychodzi mi nawiązywanie kontaktów interpersonalnych. Jestem także pracowita, sumienna, punktualna, lubię pracować w grupie. Jestem całkowicie dyspozycyjną. Praca pod presją czasu jest dla mnie czynnikiem motywującym. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Nigdy nie mówię nigdy :)

Kinga

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy