Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mężczyzna lat 32 -zorganizowany, odpowiedzialny ,konkretny i uczciwy.Preferuję pracę samodzielną ,jednak potrafię także się odnaleźć w pracy w grupie. Doświadczenie w pracy w dziale jakości w międzynarodowej firmie produkującej opakowania. Doświadczenie pracy w terenie obsługa klienta-serwisant w branży dezynsekcyjnej, inspektor w ARiMR, , od 5 lat pracuję jako samodzielny agronom w firmie zajmującej się uprawą roślin. Posiadam czynne prawo jazdy B, własny samochód, obsługa komputera, j.angielski komunikatywny, podstawa+ j. francuski,


O MNIE

Umiejętności Dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows) , umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (Excel , Word , PowerPoint ) Średnia znajomość języka francuskiego Średnia znajomość angielskiego Posiadam prawo jazdy typu B Zainteresowania ;Podróże, Chemia rolna, Fauna i Flora, Terrarystyka, Literatura, Kultura, Sport Plany na przyszłość; Jestem osobą ambitną, zmotywowaną pragnącą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.Jestem otwarty na nowe wyzwania, kursy i szkolenia szczególnie(ale nie tylko) z tematyki rolniczej i ogrodniczej.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Mgr.inż
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo ,Agronomia

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Samodzielny Agronom
Firma: Ogród Botaniczny we Wrocławiu
Obowiązki: Opieka nad szklarnią roślin błotnych i wodnych.Zastępowanie kierownika działu.Współorganizacja imprez tj.Święto Dyni,Zjazd Miłośników Akwarystyki.
1234 - 1234
Stanowisko: Technik ds.higieny
Firma: Vaco
Obowiązki: Udzielanie porad doradczych z zakresu dezynsekcji i deratyzacji.Obsługa klientów województwa dolnośląskiego.Wykonywanie serwisów .Wykonywanie oprysków preparatami chemicznymi(insektocydy,rodentocydy itp.).Wykonywanie protokołów pokontrolnych. Umiejętności;Doświadczenie w biurze i w terenie.Doświadczenie w pracy z klientem,łatwośc nawiązywania kontaktów, pewność siebie ,dobra organizacja pracy własnej ,odpowiedzialnośc,samodzielność .
1234 - 1234
Stanowisko: Referent/Inspektor
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Obowiązki: Praca na stanowisku referenta , z upoważnieniami inspektora. Praca biurowa i terenowa. Praca biurowa- wykonywanie protokołów pokontrolnych,przeprowadzanie rozmów tel. z rolnikami,wykonywanie czynności przedkontrolnych(przygotowywanie protokołów, wykonywanie podkładów map na GPS, wpisywanie producentów rolnych do rejestru). Praca terenowa- wykonywanie pomiarów GPS ,przeprowadzanie kontroli obszarowych i rolno środowiskowych na obszarze dolnegośląska oraz wielkopolskiego. Nabyte umiejętności;obsługa narzędzi biurowych, znajomości programów geodezyjnych np.C-GEO,obsługa GPS ,obsługa komputera w środowisku Office,doświadczenie pracy w biurze i terenie, poszerzenie wiedzy z tematu rolnictwa,praca w zespole,prowadzenie auta.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Kolsuntant, Doradzca,Przedstawiciel,Pracownik administracjii,Pracownik biurowy,
Wynagrodzenie: min 3500zł netto
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Witam jestem, dokładną, skrupulatną osobą, potrafię pracować w grupie, szybko się uczę. Wkładam dużo wysiłku w powierzone zadania, jestem ambitna. Bardzo bym chciała znaleść pracę w zawodzie. Pozdrawiam

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentką zootechniki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Podczas trwania studiów, miałam okazje odbyć praktyki w małym gospodarstwie i zapoznać się z charakterem pracy z zwierzętami takimi jak bydło mleczne oraz owce. Podczas trwania nauki brałam udział w opiece przy ocieleniu oraz opiekę nad jagniętami. Praktyki rozszerzyłam w Ogrodzie Zoologicznym w sekcji ssaków kopytnych. Dodatkowo, praca w gospodartwie z kozami typu mlecznego, podniosła moje kwalifikacje zawodowe. Podczas dodychczasowej pracy do moich obowiązków należała opieka nad zwierzętami, kontrola kondycji zwierząt, podawanie leków, antybiotyków. Korekcja racic kóz. Prowadzenie dokumentacji na temat zdrowia zwierząt. Dój, karmienie, prace porządkowe i konserwacyjne w gospodarstwie. Pragnę nadal podnosić swoje kwalifikacje. Powierzone mi obowiązki wykonuje na najwyższym poziomie, kierując się dobrostanem zwierząt, oraz bezpieczeństwem. Wiedza, którą zdobyłam do tej pory i pasja z którą podchodzę do pracy, owocuje dużym zaangażowaniem. Praca z wieloma gatunkami zwierząt uświadomiła mi, że każde zwierzę potrzebuje indywidualnego podejścia i opieki.

Żaneta Stosur

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem studentem drugiego roku rolnictwa. Studiuję w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Dzięki swojemu zaangażowaniu na lata 2015/16, zdobyłem tytuł stypendysty rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz wyróżnienie w corocznym Przeglądzie Dorobku Kół Naukowych z pracą pt."Kalkulator Dawki Zywieniowej Dla Trzody Chlewnej Z Uwzględnieniem Zastąpienia Białka Sojowego Paszami Własnymi". Rolnictwo to dla mnie nie tylko praca czy nauka, jest to również moja pasja od najmłodszych lat. Jestem osobą bardzo komunikatywną, nie mam żadnych trudności w nawiązywaniu nowych kontaktów w sferze zawodowej, czy też prywatnej. Cechuje mnie wysoka odpowiedzialność za pracę którą wykonuje i duże zaangażowanie. Wychowałem się na wsi i od wielu lat mam styczność z podstawowymi zasadami produkcji roślinnej, która jest prowadzona w naszym rodzinnym gospodarstwie rolnym.Posiadam kategorie prawa jazdy B oraz B+E uprawniającą mnie do poruszania się ciągnikiem rolniczym z przyczepą.

Paweł

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy