Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Posiadam doświadczenie zawodowe w hodowli bydła, wyposażaniu budynków inwentarskich dla bydła i trzody oraz w handlu (także dodatkami żywieniowymi dla bydła trzody i koni), zdobyte na terenie Polski, USA, Irlandii, Francji, Holandii, Niemiec, które pozwala mi trafnie oceniać wady i zalety poszczególnych technologii produkcji zwierzęcej i skutecznie wspierać hodowców w osiąganiu założonych celów, z wykorzystaniem dostępnych środków.


O MNIE

- Od 01.12.2003r. do 28.02.2005 zatrudniona w: HODOWCA Sp. z o.o. zajmującej się wyposażaniem budynków inwentarskich dla trzody i bydła, na stanowisku przedstawiciela handlowego. - Od grudnia 2003r., do grudnia 2004r. prowadząca stałą rubrykę -Nasz zootechnik radzi w magazynie -Raport Rolny. - Od 01.04.2003r. do 06.09.2003r. zatrudniona jako starszy specjalista d/s produkcji zwierzęcej p.o. zarządcy gospodarstwa oraz prowadzącego PUZ. Ryduchowskich Gospodarstwo Rolne w Wielkiej Komorzy. - Od 01.06.2002r. do 28.02.2003r. zatrudniona jako starszy specjalista d/s produkcji zwierzęcej w Kombinacie Rolnym Skandawa z siedzibą we Frączkowie, grupa rolna Chemirol. - Od 01.07.2001 do 30.09.2001 zatrudniona podczas przerwy wakacyjnej jako pracownik produkcji bydlęcej - obsługa bydła. PRIMA Sp. Z o.o. z siedzibą w Czaplinku. Ponadto: - Roczny staż w U.S.A. w gospodarstwach zajmujących się hodowlą bydła mlecznego rasy Holsztyńskiej oraz produkcją mleka klasy A. Wisconsin, Illinois, California. Wrzesień 1999r. - wrzesień 2000r. Zwiedzanie Światowej Wystawy Bydła w Madison, Wi. - World Dairy Expo 99’. - Dwutygodniowa praktyka studencka z zakresu chowu i hodowli bydła mlecznego. SSP Kadyny w administrowaniu, oddział Pagórki, 1998r. - Dwutygodniowa praktyka studencka z zakresu chowu i hodowli bydła mlecznego. C.Olsen Farms, oddział Rydzówka, 1998r. - Miesięczna praktyka studencka z zakresu hodowli i użytkowania konia wierzchowego. SSP Kadyny w Administrowaniu, 1996r. - Kurs dla przedstawicieli handlowych. Organizowany przez firmę Advice & Win, 2003r. - Kurs z zakresu dobrej praktyki menedżerskiej dla zootechników i weterynarzy/GMP/. Giżycko, 2003r. - Kurs BHP III-go stopnia. Skandawa, 2003r. - Kurs z zakresu minimum sanitarnego. Bydgoszcz, 2003r. - Kurs dotyczący zarządzania stadami bydła mlecznego (2 tygodnie). Stanowy Uniwersytet Kalifornijski /California Polytechnic State University/, U.S.A., 2000r. - Kurs internetowy, uzupełniony płytą CD ROM, organizowany przez cztery zjednoczone uniwersytety stanowe: Iowa, Wisconsin, Minnesota i Illinois oraz firmę Monsanto. Żywienie i opieka nad krowami w okresie przejściowym między zasuszeniem, a kolejną laktacją. /Transition Cow Management/, U.S.A., 2000r. - Kurs dot.: wychowu i zakontraktowanego odchowu jałówek ras mlecznych w Illinois. /Growing and Contract raising Dairy Heifers in Illinois/, U.S.A. 2000r. - Kurs inseminacji była i loch. Białystok, 2000r. - Kurs komputerowy Microsoft. Obsługa pakietu Microsoft Office, 1995r.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Absolwent
Nazwa szkoły: III L.O. w Gdyni
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Klasa o profilu ogólnym, z wykładowym jązykiem angielskim
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmołsko - Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Bioinżynieria Zwierząt. Profil zootechniczny. Specjalizacja hodowlana.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko - Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Bioinżynieria Zwierząt. Praca Magisterska w katedrze żywienia zwierząt, z zakresu wpływu struktury fizycznej pasz na zdrowotność i produkcyjność wysokowydajnych krów żywionych systemem TMR. Promotor: Dr Dariusz Minakowski.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu i Handlu
Firma: Alliance - Agro - Polska Sp. z o.o.
Obowiązki: Branża rolno - hodowlana. Doradztwo zootechniczne, prezentacja i sprzedaż odżywek weterynaryjnych dla: bydła, owiec, kóz, trzody, koni i drobiu, produkcji francuskiej firmy Alliance Nutrition Animale, na terenie całej Polski.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik fermy bydła mlecznego
Firma: FRS Network, Irlandia
Obowiązki: Branża rolna. Odchów cieląt,zabiegi zootechniczne -weterynaryjne, znakowanie, asystowanie przy porodach, czasem udój 650 szt. bydła, tłumaczenia symultaniczne dla innych pracowników fermy z Polski
1234 - 1234
Stanowisko: Doradca Merytoryczny ds Sprzętu
Firma: Symbios Sp. z o.o.
Obowiązki: Branża bioinżynieryjna. Prezentacja, sprzedaż i instalacja sprzętu do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych i rekombinowanych białek oraz luminometrów, fluorymetrów i fotometrów amerykańskiej firmy Promega Corporation w placówkach naukowych, dydaktycznych oraz laboratoriach diagnostycznych na terenie całej Polski.
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik Fermy Bydła Mięsnego
Firma: Agro - Skandawa Sp. z o.o., grupa rolna Chemirol
Obowiązki: Branża rolna. Odpowiedzialność za założenie i wykonanie planu produkcyjnego towarowego stada mięsnego liczącego z przychówkiem 1300szt.(SM,LMS, SL), za funkcjonowanie gospodarstwa, całokształt produkcji zwierzęcej, pracę hodowlaną, współpracę ze służbami weterynaryjnymi, ubojniami i żywieniowcami, etc...
1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta w klinice weterynaryjnej dla małych zwierząt
Firma: Klinika weterynaryjna dla małych zwierząt w Gdyni - Redłowie
Obowiązki: Branża weterynaryjna. Opieka nad zwierzętami w hotelu i w szpitalu, asystowanie lekarzom weterynarii w zabiegach chirurgicznych i w wizytach pacjentów, w tym w wykonywaniu USG i RTG, wykonywanie drobnych zabiegów typu zastrzyki sq, im, iv, naświetlania laserem, magnetron, czyszczenie zębów ultradĹşwiękami.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik fermy bydła mlecznego
Firma: FRS Network, Irlandia
Obowiązki: Branża rolna. Odchów cieląt,zabiegi zootechniczne -weterynaryjne, znakowanie, asystowanie przy porodach, 1 x dziennie udój 160 szt. bydła.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: kierownik fermy, specjalista ds. hodowli zwierząt, zootechnik, handlowiec, przedstawiciel handlowy, doradca żywieniowy,
Wynagrodzenie: min. 3000 PLN netto
Region: Pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Doskonala znajomosc branzy rolniczej, srodkow ochrony roslin, logistyki oraz IT, Doswiadczenie i sukcesy w sprzedazy, Umiejetnosc zarzadzania zespolem ludzi. Brdzo dobra znajomosc jezyka angielskiego i rosyjskiego w mowie i pismie

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. hodowli zwierząt, zootechnik, pracownik biurowy, przedstawiciel handlowy, asystentka zootechnika

Jestem tegoroczną absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W tym momencie kończę studia magisterskie uzupełniające na kierunku Zootechnika w zeszlym roku obroniłam tytuł inżyniera. Moją pasją są zwierzęta domowe. Jestem osobą pracowitą i nie boję się nowych wyzwań.

Magda

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Witam od dziecka pracowałem w rolnictwie na farmie wuja i jest to moja wielka pasja prace polowe na sprzecie sprawiaja mi wielka przyjemnosć dlatego poszukuje pracy w tym zawodzie.jestem młody i pracowity ,posiadam równiez inne kwalifikacje

ADRIAN

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy