Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: Lekarz weterynarii

Jestem lekarzem weterynarii z kilkuletnim stażem pracy z małymi zwierzętami.Lubie zwierzęta interesują mnie gryzonie. Moje umiejętności chirurgia miękka podstawowe zabiegi .Zainteresowania echokardiografia endokrynologia kardiologia .

Barbara

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Posiadam doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych wraz z ich serwisowaniem. Realizacja założonych celów Sumienność

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: florysta

Jestem absolwentką szkoły ogrodniczej, posiadam zdolności manualne, zajmuje się wyplataniem makram oraz tworzeniem różnego rodzaju dekoracji z kwiatów. Moja pasja to w głównej mierze kwiaty doniczkowe.

Natalia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Duże umiejętności organizacji pracy i kierowania podległymi pracownikami.

Błazej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Praca w systemach Windows (XP,7,8,10) Praca w systemach Microsoft Office (Word, Excel, Power point, Publisher) Podstawowy poziom pracy w systemach Mikrotik. Doświadczenia w WAN, LAN. Doświadczenia w ustawieniach sprzętu komputurowego (komputery, laptopy, routery, TV, telefony)

Mykola

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Cała Polska

Posiadam doświadczenie w sektorze rolnym z zakresu produkcji roślinnej, zwierzęcej oraz z zakresu mechanizacji. Od dziecka mam do czynienia z rolnictwem, jest to moja pasja. Interesuję się wszelkimi nowinkami z branży. Mam znajomość rolnictwa precyzyjnego.

Waldemar

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Stanowisko: Operator procesu

Witam poszukuje pracy za granicą

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Cała Polska

Stanowisko: Praca przy zwierzętach

Jestem osobą sumienną i pracowitą. Poszukuje pracy przy zwierzętach.

Klaudia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Absolwentka ogrodnictwa i architektury krajobrazu na SGGW w Warszawie

Alicja

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Zootechnik

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Zootechnika. Zdobyłam tytuł magistra inżyniera zootechniki i w obrębie tego kierunku chciałabym poszerzać swoją wiedzę i móc wykorzystywać ją w praktyce. Podczas studiów miałam możliwość zapoznania się obszernie z żywieniem zwierząt, wszelkimi aspektami hodowli, dobrostanu. Bardzo zależy mi na zdobyciu doświadczenia zawodowego. Jestem osobą młoda, energiczną, szybko ucząca się i gotowa na nowe wyzwania. Szukam pracy na rejonie województwa wielkopolskiego, powiatu szamotulskiego.

Patrycja

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem Absolwentem SGGW w Warszawie, studia inżynierskie jak również magisterskie odbywałem na kierunku Rolnictwo, specjalność Agronomia i Agrobiznes. Z rolnictwem związany jestem od urodzenia, wychowywałem się na wsi. Od 2 roku studiów pracuje, a moja kariera zawodowa związana jest z branżą rolniczą.

Michał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentką zootechniki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Podczas trwania studiów, miałam okazje odbyć praktyki w małym gospodarstwie i zapoznać się z charakterem pracy z zwierzętami takimi jak bydło mleczne oraz owce. Podczas trwania nauki brałam udział w opiece przy ocieleniu oraz opiekę nad jagniętami. Praktyki rozszerzyłam w Ogrodzie Zoologicznym w sekcji ssaków kopytnych. Dodatkowo, praca w gospodartwie z kozami typu mlecznego, podniosła moje kwalifikacje zawodowe. Podczas dodychczasowej pracy do moich obowiązków należała opieka nad zwierzętami, kontrola kondycji zwierząt, podawanie leków, antybiotyków. Korekcja racic kóz. Prowadzenie dokumentacji na temat zdrowia zwierząt. Dój, karmienie, prace porządkowe i konserwacyjne w gospodarstwie. Pragnę nadal podnosić swoje kwalifikacje. Powierzone mi obowiązki wykonuje na najwyższym poziomie, kierując się dobrostanem zwierząt, oraz bezpieczeństwem. Wiedza, którą zdobyłam do tej pory i pasja z którą podchodzę do pracy, owocuje dużym zaangażowaniem. Praca z wieloma gatunkami zwierząt uświadomiła mi, że każde zwierzę potrzebuje indywidualnego podejścia i opieki.

Żaneta Stosur

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu kierunku Bezpieczeństwa Żywności. Jest to szeroki obszar działań , który obejmuje produkcje, przetwórstwo oraz kontrole żywności'' od pola do stołu'' . Zależy mi aby zdobyć doświadczenie oraz nauczyć się nowych rzeczy. Jestem zainteresowana pracą w rejonie województwa dolnośląskiego.

Sylwia Proć

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy, technolog żywności

Jestem studentem drugiego stopnia kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka o specjalizacji technologia żywności. Interesuję się produkcją i przetwarzaniem żywności, sprzedażą oraz dystrybucją wyrobów gotowych. Jestem zainteresowany pracą w rejonie województwa Pomorskiego lub Kujawsko-pomorskiego lecz rozważę też inne lokalizacje. Stanowisko preferowane to przedstawiciel handlowy lub technolog żywności ale inne propozycje również wezmę pod uwagę.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Stanowisko: Zootechnik i pokrewne

Jestem absolwentem SGGW na kierunku zootechnika. Od młodych lat interesuję się rolnictwem i zwierzętami. Z racji tego , że wychowałem się na wsi i w gospodarstwie rolniczym miałem możliwość nabywania wiedzy w praktyce.

Michał

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy