Chcesz skorzystać z naszej pomocy?
 
1. Wypełnij formularz CV prześlij go. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w chwili gdy pojawi się oferta pracy, która może Cię zainteresować.

Jeżeli przy wypełnianiu formularza zaznaczysz opcję wyświetlania Twojego CV na naszej stronie internetowej będziemy mogli zamieścić Twoje ogłoszenie o poszukiwaniu pracy na naszym portalu co znacznie zwiększy szansę znalezienia zatrudnienia na poszukiwanym stanowisku. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Twoje dane personalne nie będą publikowane na stronie internetowej, zaś ich udostępnienie przyszłemu pracodawcy nastąpi dopiero przy finalizacji procesu rekrutacyjnego.

W związku z faktem, iż cześć ofert pracy jakie prezentujemy zamieszczana jest na zasadach platformy ogłoszeniowej na niektóre oferty można odpowiedzieć bezpośrednio kontaktując się z przyszłym pracodawcą.

2. Przeglądaj oferty pracy

Oferty jakie zamieszczamy na portalu Agropraca.pl pochodzą bezpośrednio od naszych Klientów bądź są importowane z zaufanych portali internetowych z którymi współpracujemy. Naszym celem jest zebranie jak największej liczby dobrych ofert pracy w branży rolnej zarówno w Polsce jak i w całej Europie.

-1

Malwina
Zdjęcie
Jestem absolwentką Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie z tytułem inżyniera Agrobiznesu. Swoją wiedzę z zakresu rolnictwa uzupełniłam doświadczeniem oraz praktykami w gospodarstwie rolniczym rodziców. Jestem osobą ambitną i chętnie zdobywającą wiedzę, ukończyłam także Uniwersytet Szczeciński z tytułem magistra Filologii Germańskiej oraz liczne kursy językowe (angielski oraz hiszpański). Dotychczas swoja karierę zawodową zaczęłam w szkolnictwie, dwu-letnia praca w szkołach (szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum) na stanowisku nauczyciela języka niemeickiego nauczyła mnie zdecydowania, dyscypliny, pracy w zespole oraz z "trudnym klientem". Poszukuję pracy w branży rolniczej najchętniej związanej także z językiem niemeickim.
Zobacz CV
Magdalena
Zdjęcie
Magister agronomii. Jestem osobą odpowiedzialną, punktualną, obowiązkową, niekonfliktową, sumienną, łatwo nawiązuje więzi interpersonalne.
Zobacz CV

-1

Przemysław
Zdjęcie
Moje trzyletnie doświadczenie zdobyte na stanowisku handlowca - doradcy w branży rolnej, dało mi bardzo mocne podstawy związane ze sprzedażą bezpośrednią, natomiast ponad pięcioletnie doświadczenie jako Dyrektor Działu Nasiennego oraz Kierownik Transportu później jako Dyrektor Regionu dało mi solidne podstawy związane z nadzorowaniem pracowników oraz dbaniem o mienie spółki, oraz rozliczanie kosztów i pracowników z wykonywanej pracy. Starałem się, aby stawiane przez moich pracodawców cele związane z wykonaniem priorytetów, były realizowane na jak najwyższym poziomie. Dzięki odbytym szkoleniom poszerzyłem moją wiedzę, którą następnie mogłem wykorzystać w kontaktach z klientami oraz innymi handlowcami. Sądzę, że moje predyspozycje zawodowe, doświadczenie oraz cechy charakteru takie jak: odporność na stres, stanowczość, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, zdecydowanie i pewność siebie, pomogą mi w pracy na powyższym stanowisku. Natomiast pełna dyspozycyjność oraz mobilność pozwoli mi na częste wyjazdy służbowe
Zobacz CV
Krzysztof
Zdjęcie
Dzień Dobry. Posiadam spore doświadczenie w handlu, zarządzaniu produktem, organizacij i prowadzeniu szkoleń, dla klientów i przedstawicieli, prowadzeniu doświadczeń polowych itd. Jestem sumienny, punktualny i uczciwy. Posiadam rekomendację no potwierdzenie moich umiejętności, które nabyłem w swojej karierze.
Zobacz CV
referencje
Kompleksowa obsługa, od poradnictwa do ładnego szablonu ogłoszenia. Polecam!

Michał Chojnacki

Warto uzupełnić wszystkie dane, wpadłem w wyróżnione i tydzień później dostałem ofertę od obecnego pracodawcy.

Krzysztof Nowakowski

Wszystko jak najbardziej w porządku. Szybko i sprawnie przeprowadzona rekrutacja.

Emilia Wróblewska

nasze portale