Chcesz skorzystać z naszej pomocy?
 
1. Wypełnij formularz CV prześlij go. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w chwili gdy pojawi się oferta pracy, która może Cię zainteresować.

Jeżeli przy wypełnianiu formularza zaznaczysz opcję wyświetlania Twojego CV na naszej stronie internetowej będziemy mogli zamieścić Twoje ogłoszenie o poszukiwaniu pracy na naszym portalu co znacznie zwiększy szansę znalezienia zatrudnienia na poszukiwanym stanowisku. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Twoje dane personalne nie będą publikowane na stronie internetowej, zaś ich udostępnienie przyszłemu pracodawcy nastąpi dopiero przy finalizacji procesu rekrutacyjnego.

W związku z faktem, iż cześć ofert pracy jakie prezentujemy zamieszczana jest na zasadach platformy ogłoszeniowej na niektóre oferty można odpowiedzieć bezpośrednio kontaktując się z przyszłym pracodawcą.

2. Przeglądaj oferty pracy

Oferty jakie zamieszczamy na portalu Agropraca.pl pochodzą bezpośrednio od naszych Klientów bądź są importowane z zaufanych portali internetowych z którymi współpracujemy. Naszym celem jest zebranie jak największej liczby dobrych ofert pracy w branży rolnej zarówno w Polsce jak i w całej Europie.

-1

Jagoda
Inżynier ochrony środowiska. Studentka ostatniego roku Agronomii. Posiadam doświadczenie w handlu, łatwo nawiązuję kontakt z klientem. Władam językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym, w stopniu podstawowym opanowałam język rosyjski. Dobrze radzę sobie z pakietem Office. Posiadam prawo jazdy kat.B. Moje zainteresowania to rolnictwo ekologiczne i teatr.
Zobacz CV
Rafał
Na studia na wydziale rolnictwa zdecydowałem się aby zdobyć wiedzę na temat sposobów uprawy roli. Nie posiadam gospodarstwa, ale interesowałem się zawsze sposobami wytwarzania surowców do produkcji żywności. Chciałem zdobyć wiedzę na temat innowacyjnych sposobów prowadzenia gospodarstwa, poznać specyfikę rynku rolnego i ich klientów. Jestem osobą komunikatywną i otwartą. Łatwo nawiązuje kontakty i wzbudzam zaufanie. Praca w sprzedaży nauczyła mnie kontaktu z szeroką gamą klientów. Przechodziłem szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży przy każdym nowym produkcie. Szybko przyswajam wiedzę i lubię uczyć się czegoś nowego. Jestem przy tym bardzo elastyczny i wielozadaniowy. Potrafię się zorganizować i zaplanować pracę w sposób, który efektywnie wykorzysta moje umiejętności. Wiąże się z marką, dla której pracuję. Potrafię kierować zespołem, wymagać od siebie i innych. W pracy jestem profesjonalistą i tego samego oczekuję od innych.
Zobacz CV

-1

Aleksandra
Cechuje mnie: • sumienność, odpowiedzialność, uczciwość, • komunikatywność, łatwość nawiązywania znajomości i przyswajania informacji, • punktualność, • dyspozycyjność, odporność na stres.
Zobacz CV
Paweł
Posiadam uprawnienia na wózki widłowe, suwnice i żurawie sterowane z poziomu 0.
Zobacz CV
referencje
Dobra i prosta w obsłudze strona z ofertami dla rolnictwa. Polecam!

Filip Nowakowski

Polecam, otrzymaliśmy bardzo dużo wartościowych zgłoszeń na kilka stanowisk. Znacznie taniej, niż zlecenie poszukiwań agencji rekrutacyjnej.

Milena Jankowska

Duża baza kandydatów, nie trzeba dodawać ogłoszenie, wystarczy przejżeć CV i wybrać odpowiednich.

Aleksandra Kowalik

nasze portale