Chcesz skorzystać z naszej pomocy?
 
1. Wypełnij formularz CV prześlij go. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w chwili gdy pojawi się oferta pracy, która może Cię zainteresować.

Jeżeli przy wypełnianiu formularza zaznaczysz opcję wyświetlania Twojego CV na naszej stronie internetowej będziemy mogli zamieścić Twoje ogłoszenie o poszukiwaniu pracy na naszym portalu co znacznie zwiększy szansę znalezienia zatrudnienia na poszukiwanym stanowisku. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Twoje dane personalne nie będą publikowane na stronie internetowej, zaś ich udostępnienie przyszłemu pracodawcy nastąpi dopiero przy finalizacji procesu rekrutacyjnego.

W związku z faktem, iż cześć ofert pracy jakie prezentujemy zamieszczana jest na zasadach platformy ogłoszeniowej na niektóre oferty można odpowiedzieć bezpośrednio kontaktując się z przyszłym pracodawcą.

2. Przeglądaj oferty pracy

Oferty jakie zamieszczamy na portalu Agropraca.pl pochodzą bezpośrednio od naszych Klientów bądź są importowane z zaufanych portali internetowych z którymi współpracujemy. Naszym celem jest zebranie jak największej liczby dobrych ofert pracy w branży rolnej zarówno w Polsce jak i w całej Europie.
NASZ PARTNER

-1

Agata
Zdjęcie
Absolwentka kierunku ogrodnictwo ze specjalizacją kształtowanie terenów zieleni na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Posiadam doświadczenie jako ogrodnik terenów zieleni, wykorzystując swoją wiedzę teoretyczną, zdobytą podczas studiów. Dysponuje znajomością zabiegów pratotechnicznych na boiskach sportowych, polach golfowych, ogrodach przydomowych. Posiadam wiedzę na temat nazewnictwa roślin w języku polskim oraz łacińskim.
Zobacz CV
Anna
Zdjęcie
Inżynieria Środowiska - Umiejętność pracy w zespole - Znajomość KPA, ustawy OOŚ, ochrony przyrody, odpady - Znajomość programu E-Dok - pogram zarządzania dokumentacją - Znajomość przepisów ochrony środowiska i ochrony przyrody - Znajomość analiz chemicznych - Sumienność - Cierpliwość - Dokładność
Zobacz CV

-1

Patrycja
Zdjęcie
Kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję. Lubię podejmować nowe wyzwania
Zobacz CV
Magdalena
Zdjęcie
Jestem studentką piątego roku Zootechniki na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Skończyłam studia inżynierskie z kierunku Rolnictwo, o specjalizacji konsulting ekonomiczno-rolniczy. Od dziecka pomagam w gospodarstwie rolnym rodziców, specjalizującym się w hodowli krów mlecznych. Potrafię wykonywać podstawowe prace związane z obsługą zwierząt. Ze względu na miejsce zamieszkania, tematy związane z rolnictwem są mi dobrze znane. Lubię kontakt z zwierzętami. Pisałam artykuły do gazety rolniczej. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną, obowiązkową i punktualną, Posiadam umiejętności pracy w grupie oraz czynne prawojazdy kat. B.
Zobacz CV
referencje
Od dziecka chciałam pracować ze zwierzętami i skończyłam studia w tym kierunku, poszukiwanie pracy w rolnictwie nie należy jednak do najłatwiejszych. Tutaj wiele ofert niż w internecie i prasie.

Julia Król

W moim wieku trudno znaleźć pracę dla ogrodnika, tutaj znalazłem jednak człowieka, który docenił moje doświadczenie i przyjął do pracy w swoim sadzie.

Zbigniew Młociński

Kompleksowa obsługa, od poradnictwa do ładnego szablonu ogłoszenia. Polecam!

Michał Chojnacki

nasze portale