AGROPRACA.pl powstała, aby pomóc Ci znaleźć pracę w branży rolno-spożywczej. Rejestrując się na naszym portalu zyskujesz dostęp do konta, które umożliwia Ci szybkie przeglądanie ofert pracy, bezpośredni kontakt z pracodawcami i systematyczne powiadomienia o nowych ofertach pracy.

Wszystkie oferty zatrudnienia, które umieszczamy na portalu, pochodzą od zweryfikowanych klientów lub są importowane z zaufanych portali internetowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dane udostępniane na potrzeby rekrutacji są zawsze bezpieczne.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, Twoje dane personalne nie są publikowane na stronie internetowej, pracodawca otrzymuje je dopiero przy finalizacji procesu rekrutacyjnego.

Nasz portal skupia w jednym miejscu oferty pracy w branży rolno-spożywczej z terenu Polski, Europy oraz wielu innych państw z całego świata. Przekonaj się jak działa AGROPRACA.pl - zacznij szukać pracy już teraz...


 

-1

Przemysław
W czasie swojej kariery zawodowej nauczyłem się umiejętnie organizować pracę własną i pracę powierzonych mojej pieczy pracowników. Starałem się, aby powierzone mi obowiązki były przeze mnie wykonywane na jak najwyższym poziomie. Jestem osobą odpowiedzialną i zaangażowaną oraz zorientowaną na osiągniecie jak najlepszych rezultatów. Otwartość na nowe wyzwania, gotowość do zdobywania nowej wiedzy oraz umiejętność pracy w zespole to moje dodatkowe atuty. Zmiana miejsca zamieszkania nie jest dla mnie także żadnym problemem.
Zobacz CV
Roland
Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunkach rolnictwo (inżynier) i agrobiznes (magister). Jestem osobą młodą, kreatywną, ukierunkowaną na cel. Chce się rozwijać i zdobywać kolejne umiejętności. Łatwo nawiązuję kontakty z innymi osobami. Posiadam prawo jazdy kat. B od 2009 roku. Daj mi szansę a nie pożałujesz.
Zobacz CV

-1

Aleksandra
Cechuje mnie: • sumienność, odpowiedzialność, uczciwość, • komunikatywność, łatwość nawiązywania znajomości i przyswajania informacji, • punktualność, • dyspozycyjność, odporność na stres.
Zobacz CV
Paweł
Posiadam uprawnienia na wózki widłowe, suwnice i żurawie sterowane z poziomu 0.
Zobacz CV
referencje
Powiadomienia o odpowiedzi pracodawcy są super, mogłem od razu uzgodnić spotkanie w sprawie pracy.

Mikołaj Świątek

Profil portalu sprawia, że unikam bezsensowych aplikacji od kandydatów spoza branży, których trzeba przyuczać. Dużo CV posortowanych po stanowisku.

Dawid Musiał

Duża baza kandydatów, nie trzeba dodawać ogłoszenie, wystarczy przejżeć CV i wybrać odpowiednich.

Aleksandra Kowalik

nasze portale