Znajdź pracownika

Szukasz pracowników?
 

1. Dlaczego warto zamieścić ogłoszenie?

Portal AGROPRACA.pl odwiedza systematycznie kilkadziesiąt tysięcy osób aktywnie poszukujących pracy w sektorze rolno-spożywczym. Ogłoszenie w internecie daje szansę na szybkie dotarcie do kandydatów z całego kraju, jak również do osób zainteresowanych powrotem z zagranicy i pracą w Polsce. W ramach opłaty za zamieszczenie ogłoszenia oferujemy bezpłatny mailing, czyli przesłanie informacji o nowej ofercie pracy do wszystkich osób, które zarejestrowały się w naszym portalu. Twoja oferta będzie udostepniona również na portlach współpracujących z naszym, co ułatwi znaleznienie właściwych kandydatów na oferowane stanowisko. Poprzez Biura Karier współpracujemy również z uczelniami o profilu rolno-spożywczym w całym kraju, dzieki czemu oferty pracy trafiają bezpośrednio do absolwentów tych uczelni.

DODAJ OGŁOSZENIE
 

2. Zakup CV

Codziennie na AGROPRACA.pl rejestrują się nowe osoby poszukujące pracy w branży rolno-spożywczej i zamieszczają na naszej stronie swoje CV. Aby ułatwić i przyśpieszyć proces pozyskania pracowników oferujemy możliwość zakupu poszczególnych życiorysów. Zakup CV jest możliwy po zalogowaniu. Płatności można dokonać drogą elektroniczną, przelewem bankowym lub pocztowym. Osoby zainteresowne zakupem CV, jednak nie korzystające z bankowości elektronicznej prosimy o kontakt z naszym konsultantem pod numerem: 513 626 924.


KUP CV

 

3. Zlecenie rekrutacji pracowników

Jako agencja pośrednictwa pracy przyjmujemy zlecenia wyszukania i rekrutacji pracowników. W wyniku przeprowadzonego przez nas procesu rekrutacyjnego przedstawiamy pracodawcy kandydatów najlepiej pasujących do wymagań danego stanowiska. Po rozstrzygającej rozmowie kwalifikacyjnej pracodawca podpisuje umowę o pracę z rekomendowanym przez nas pracownikiem. Dajemy półroczną gwarancję na nasze usługi, dlatego w sytuacji, gdyby polecona przez nas osoba nie sprawdziła się na danym stanowisku zapewniamy wyszukanie kolejnych kandydatów, aż do skutecznego zatrudnienia. Wynagrodzenie za pomoc w rekrutacji pracownika zostaje wypłacone naszej firmie po podpisaniu umowy o pracę z polecaną przez nas osobą.

ZLEĆ REKRUTACJĘ

referencje
Jeżeli masz wykształcenie rolnicze i szukasz pracy, to portal Agropraca.pl jest jednym z najlepszych miejsc do jej poszukiwania. Są tam setki ogłoszeń dedykowanych właśnie dla takich osób. Przekonałem się o tym osobiście - często oferty zamieszczane w tym miejscu nie pojawiają się w Urzędach Pracy i zawsze jest ich więcej tylko dla Ciebie. Dzięki tej stronie znalazłem pracę swoich marzeń i od pół roku pracuję w firmie prowadzącej doświadczenia poletkowe do rejestracji środków ochrony roślin. Zarabiam wyższą krajową, mam auto służbowe i robię to co lubię, a najważniejsze mam satysfakcję z tego co robię.

Paweł Wyrzykowski

CV zapisane w systemie bardzo ułatwia aplikowanie, nie muszę za każdym razem dodawać załącznika.

Krzysztof Czech

Wszystko ładnie, sprawnie i elegancko. Nic dodać, nic ująć, bardzo dobry kontakt z obługą serwisu, profesjonalne podejście do sprawy.

Patryk Ziółkowski

-1

Przemysław
Zdjęcie
Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży. Ścisła współpraca z Działem Marketingu, Windykacji i Logistyki w celu zwiększenia wolumenu sprzedaży oferowanych marek, zbudowaniu lojalności zakupowej przez bezpośredni kontakt z Klientem za pomocą zintegrowanych narzędzi komunikacji, zarządzania produktem na półce czy odpowiedniego kształtowania cen.
Zobacz CV
Magdalena
Zdjęcie
Jestem tegoroczną absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, na kierunku Rolnictwo ze specjalizacją Agronomia. Choć moje doświadczenia zawodowe jest niewielkie zapewniam, że mam dużo zapału i chęci do pracy. Jestem człowiekiem młodym i ambitnym, o entuzjastycznym nastawieniu do życia. Do moich głównych zalet mogę zaliczyć: pracowitość, sumienność i dokładność. Jestem osobą energiczną, godną zaufania, punktualną, dyspozycyjną oraz skrupulatną. Potrafię doskonale zorganizować sobie pracę.
Zobacz CV

-1

Anna
Zdjęcie
Posiadam stopień doktora nauk rolniczych w dyscyplinie zootechnika. Mam doświadczenie w pracy przy róznych gatunkach zwierząt. Pracowałam także w labolatoriach w Polsce i zagranicą. Zajmowałam się również prowadzeniem zajęć dydatktycznych oraz pisaniem publikacji naukowych.
Zobacz CV
Cezary
Zdjęcie
Jestem absolwentem Akademii Rolniczej w Szczecinie na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, kierunek Rolnictwo. Po studiach odbywałem praktykę w dużym gospodarstwie rolnym. Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe nauczyły mnie odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu powierzanych mi zadań, a łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi sprawia, że nie mam problemów z adaptacją w nowym otoczeniu. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe i konsekwentnie je realizuje. Ważną cechą mojej osobowości jest analityczne myślenie, odpowiedzialność w wykonywanej pracy oraz zdolność szybkiego uczenia się. Każda z płaszczyzn mojego doświadczenia zawodowego była i jest dla mnie cenna, albowiem dzięki nim zgłębiłem wiedzę realizując stawiane przede mną kolejne obowiązki.
Zobacz CV
NASZE PORTALE