Znajdź pracownika


Agropraca.pl powstała, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednich ludzi do pracy w Twoim gospodarstwie lub przedsiębiorstwie działającym w branży rolno-spożywczej. Rejestrując się w naszym serwisie otrzymujesz dostęp do konta, które umożliwia Ci szybkie przeglądanie obszernej bazy CV pracowników, bezpośredni kontakt z potencjalnymi kandydatami i systematyczne powiadomienia o nowych kandydaturach.

Zamieszczając ogłoszenie na naszym portalu zwiększasz swoją szansę na znalezienie odpowiedniego pracownika. Tylko tutaj znajdziesz wyłącznie osoby poszukujące pracy w branży rolno-spożywczej. Oczywiście, portal AGROPRACA.pl możesz przeglądać również bez rejestracji, jednak wtedy świadomie rezygnujesz ze wszystkich wymienionych korzyści.

Wszystkie oferty zatrudnienia i CV, które umieszczamy na portalu, pochodzą od zweryfikowanych kandydatów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że udostępniane na potrzeby rekrutacji są zawsze bezpieczne.

Nasz portal skupia w jednym miejscu pracowników i oferty pracy w branży rolno-spożywczej z terenu Polski, Europy oraz wielu innych państw z całego świata. Przekonaj się jak działa AGROPRACA.pl - zacznij szukać pracowników już teraz...

 

-1

Jagoda
Inżynier ochrony środowiska. Studentka ostatniego roku Agronomii. Posiadam doświadczenie w handlu, łatwo nawiązuję kontakt z klientem. Władam językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym, w stopniu podstawowym opanowałam język rosyjski. Dobrze radzę sobie z pakietem Office. Posiadam prawo jazdy kat.B. Moje zainteresowania to rolnictwo ekologiczne i teatr.
Zobacz CV
Grzegorz
Posiadam umiejętności z rożnych szczebli ponieważ potrafię sam obsługiwać maszyny jak i zarządzać zespołem wykonującym zadania. Znam się na większości maszyn i urządzeń rolniczych jak i na produkcji roślinnej i zwierzęcej. Posługuję się biegle językiem Niemieckim jak i Angielskim znam również podstawy Holenderskiego. Posiadam duże doświadczenie w całej branży rolnej zdobyte zagranicą. Obecnie prowadzę niewielkie gospodarstwo rolne.
Zobacz CV

-1

Aleksandra
Cechuje mnie: • sumienność, odpowiedzialność, uczciwość, • komunikatywność, łatwość nawiązywania znajomości i przyswajania informacji, • punktualność, • dyspozycyjność, odporność na stres.
Zobacz CV
Paweł
Posiadam uprawnienia na wózki widłowe, suwnice i żurawie sterowane z poziomu 0.
Zobacz CV
referencje
Mam już pracę, ale dodałem CV i czasami otrzymuję ciekawe oferty. Polecam dla szukających alternatywy.

Wiktoria Marczak

Wszystko jak najbardziej w porządku. Szybko i sprawnie przeprowadzona rekrutacja.

Emilia Wróblewska

Od dziecka chciałam pracować ze zwierzętami i skończyłam studia w tym kierunku, poszukiwanie pracy w rolnictwie nie należy jednak do najłatwiejszych. Tutaj wiele ofert niż w internecie i prasie.

Julia Król

nasze portale