Znajdź pracownika

Szukasz pracowników?
 

1. Dlaczego warto zamieścić ogłoszenie?

Portal AGROPRACA.pl odwiedza systematycznie kilkadziesiąt tysięcy osób aktywnie poszukujących pracy w sektorze rolno-spożywczym. Ogłoszenie w internecie daje szansę na szybkie dotarcie do kandydatów z całego kraju, jak również do osób zainteresowanych powrotem z zagranicy i pracą w Polsce. W ramach opłaty za zamieszczenie ogłoszenia oferujemy bezpłatny mailing, czyli przesłanie informacji o nowej ofercie pracy do wszystkich osób, które zarejestrowały się w naszym portalu. Twoja oferta będzie udostepniona również na portlach współpracujących z naszym, co ułatwi znaleznienie właściwych kandydatów na oferowane stanowisko. Poprzez Biura Karier współpracujemy również z uczelniami o profilu rolno-spożywczym w całym kraju, dzieki czemu oferty pracy trafiają bezpośrednio do absolwentów tych uczelni.

DODAJ OGŁOSZENIE
 

2. Zakup CV

Codziennie na AGROPRACA.pl rejestrują się nowe osoby poszukujące pracy w branży rolno-spożywczej i zamieszczają na naszej stronie swoje CV. Aby ułatwić i przyśpieszyć proces pozyskania pracowników oferujemy możliwość zakupu poszczególnych życiorysów. Zakup CV jest możliwy po zalogowaniu. Płatności można dokonać drogą elektroniczną, przelewem bankowym lub pocztowym. Osoby zainteresowne zakupem CV, jednak nie korzystające z bankowości elektronicznej prosimy o kontakt z naszym konsultantem pod numerem: 513 626 924.


KUP CV

 

3. Zlecenie rekrutacji pracowników

Jako agencja pośrednictwa pracy przyjmujemy zlecenia wyszukania i rekrutacji pracowników. W wyniku przeprowadzonego przez nas procesu rekrutacyjnego przedstawiamy pracodawcy kandydatów najlepiej pasujących do wymagań danego stanowiska. Po rozstrzygającej rozmowie kwalifikacyjnej pracodawca podpisuje umowę o pracę z rekomendowanym przez nas pracownikiem. Dajemy półroczną gwarancję na nasze usługi, dlatego w sytuacji, gdyby polecona przez nas osoba nie sprawdziła się na danym stanowisku zapewniamy wyszukanie kolejnych kandydatów, aż do skutecznego zatrudnienia. Wynagrodzenie za pomoc w rekrutacji pracownika zostaje wypłacone naszej firmie po podpisaniu umowy o pracę z polecaną przez nas osobą.

ZLEĆ REKRUTACJĘ

NASZ PARTNER

-1

Marcin
Zdjęcie
Politechnika Łódzka, Ochrona środowiska, specjalność: Analityka i Monitoring Środowiska, studia inżynierskie. Politechnika Łódzka, Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, specjalność: Analiza i Ocena Żywności, studia magisterskie.
Zobacz CV
Daniel
Zdjęcie
Witam Jestem absolwentem Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa w Olsztynie. Ukonczyłem 2 kierunki studiów ogrodnictwo i rolnictwo. Podczas studiów odbyłem 8 tygodniową praktykę w gospodarswie rolno-hodowlanym, zajmującym sie produkcja roślinna i zwierzęcą. Uczestniczyłem w pracach zwiazanych z prowadzeniem gospodarstwa. pracowałem również przy pielęgnacji ogrodów ozdobnych i owocowo-warzywnych u rywatnych osób. Jestem osobą dyspozycyjną, bezpośrednią, uczciwą i ambitną.Potrafię zorganizować sobie czas jak i stanowisko do pracy. Bardzo łatwo nawiązuję kontakty. Chętnie podejmę współpracę z firmą, która zechce wykorzystać moją wiedzę zdobytą na studiach, moje zaangażowanie.
Zobacz CV

-1

Patrycja
Zdjęcie
Kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję. Lubię podejmować nowe wyzwania
Zobacz CV
Magdalena
Zdjęcie
Jestem studentką piątego roku Zootechniki na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Skończyłam studia inżynierskie z kierunku Rolnictwo, o specjalizacji konsulting ekonomiczno-rolniczy. Od dziecka pomagam w gospodarstwie rolnym rodziców, specjalizującym się w hodowli krów mlecznych. Potrafię wykonywać podstawowe prace związane z obsługą zwierząt. Ze względu na miejsce zamieszkania, tematy związane z rolnictwem są mi dobrze znane. Lubię kontakt z zwierzętami. Pisałam artykuły do gazety rolniczej. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną, obowiązkową i punktualną, Posiadam umiejętności pracy w grupie oraz czynne prawojazdy kat. B.
Zobacz CV
referencje
Duża baza kandydatów, nie trzeba dodawać ogłoszenie, wystarczy przejżeć CV i wybrać odpowiednich.

Aleksandra Kowalik

Polecam! Od dawna bezskutecznie poszukiwałem pracy na różnych portalach, tutaj już po dwóch dniach pracodawca odezwał się do mnie z propozycją pracy.

Jan Żyłko

Pełen profesjonalizm obsługi portalu, ogłoszenie dodałem przez telefon.

Kacper Jędrzejewski

nasze portale