Znajdź pracownika


Agropraca.pl powstała, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednich ludzi do pracy w Twoim gospodarstwie lub przedsiębiorstwie działającym w branży rolnej. Rejestrując się w naszym serwisie otrzymujesz dostęp do konta, które umożliwia Ci szybkie przeglądanie obszernej bazy CV pracowników, bezpośredni kontakt z potencjalnymi kandydatami i systematyczne powiadomienia o nowych kandydaturach.

Zamieszczając ogłoszenie na naszym portalu zwiększasz swoją szansę na znalezienie odpowiedniego pracownika. Tylko tutaj znajdziesz wyłącznie osoby poszukujące pracy w branży rolnej. Oczywiście, portal AGROPRACA.pl możesz przeglądać również bez rejestracji, jednak wtedy świadomie rezygnujesz ze wszystkich wymienionych korzyści.

Wszystkie oferty zatrudnienia i CV kandydatów, które umieszczamy na portalu, pochodzą od zweryfikowanych kandydatów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że udostępniane na potrzeby rekrutacji są zawsze bezpieczne.

Nasz portal skupia w jednym miejscu pracowników i oferty pracy w branży rolnej z terenu Polski, Europy oraz wielu innych państw z całego świata. Przekonaj się jak działa AGROPRACA.pl - zacznij szukać pracowników już teraz...

 

-1

Tadeusz
Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, bardzo chciałbym rozpocząć swoją przygodę z szeroko pojętym rolnictwem. Jestem osobą wszechstronną - mam doświadczenie zarówno w pracy fizycznej jak i biurowej (techniczno-inżynierskiej). Posiadam prawo jazdy. kat C, kurs na przewóz rzeczy, uprawnienia na wózki widłowe wraz z wymianą butli. Gotowy jestem na zdobycie nowych umiejętności czy podjęcie szkoleń. Jestem osobą pracowitą, bezkonfliktową, uczciwą. Dyspozycyjność pełna.
Zobacz CV
Sabina
Magister inżynier, specjalność hodowla i użytkowanie koni, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Zakład Hodowli Koni i Jeździectwa. Inżynier w zakresie hodowli zwierząt, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Licencjonowany trener oraz jeździec koni wyścigowych z 17-letnim doświadczeniem w pracy z młodymi końmi. Zawodowy masażysta koni - specjalistka z masażu sportowego.
Zobacz CV

-1

Magdalena
Jestem tegoroczną absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, na kierunku Rolnictwo ze specjalizacją Agronomia. Choć moje doświadczenia zawodowe jest niewielkie zapewniam, że mam dużo zapału i chęci do pracy. Jestem człowiekiem młodym i ambitnym, o entuzjastycznym nastawieniu do życia. Do moich głównych zalet mogę zaliczyć: pracowitość, sumienność i dokładność. Jestem osobą energiczną, godną zaufania, punktualną, dyspozycyjną oraz skrupulatną. Potrafię doskonale zorganizować sobie pracę.
Zobacz CV
Marek
Posiadam Wykształcenie rolnicze jest to mój kierunek zainteresowań wywodzących się już z dzieciństwa i się wyobrażam tylko w pracy związanej z rolnictwem, pyzatym bardzo lubię nawiązywać nowe kontakty rozmawiać analizować pomagać
Zobacz CV
referencje
Kompleksowa obsługa, od poradnictwa do ładnego szablonu ogłoszenia. Polecam!

Michał Chojnacki

Zamieniłem pracę w korpo na farmę w Niemczech, lepsza kasa, mniej stresu. Ogłoszenie znalazłem tutaj, dzięki!

Michał Ostrowski

Dobra i prosta w obsłudze strona z ofertami dla rolnictwa. Polecam!

Filip Nowakowski

nasze portale