Znajdź pracownika

Szukasz pracowników?
 

1. Dlaczego warto zamieścić ogłoszenie?

Portal AGROPRACA.pl odwiedza systematycznie kilkadziesiąt tysięcy osób aktywnie poszukujących pracy w sektorze rolno-spożywczym. Ogłoszenie w internecie daje szansę na szybkie dotarcie do kandydatów z całego kraju, jak również do osób zainteresowanych powrotem z zagranicy i pracą w Polsce. W ramach opłaty za zamieszczenie ogłoszenia oferujemy bezpłatny mailing, czyli przesłanie informacji o nowej ofercie pracy do wszystkich osób, które zarejestrowały się w naszym portalu. Twoja oferta będzie udostepniona również na portlach współpracujących z naszym, co ułatwi znaleznienie właściwych kandydatów na oferowane stanowisko. Poprzez Biura Karier współpracujemy również z uczelniami o profilu rolno-spożywczym w całym kraju, dzieki czemu oferty pracy trafiają bezpośrednio do absolwentów tych uczelni.

DODAJ OGŁOSZENIE
 

2. Zakup CV

Codziennie na AGROPRACA.pl rejestrują się nowe osoby poszukujące pracy w branży rolno-spożywczej i zamieszczają na naszej stronie swoje CV. Aby ułatwić i przyśpieszyć proces pozyskania pracowników oferujemy możliwość zakupu poszczególnych życiorysów. Zakup CV jest możliwy po zalogowaniu. Płatności można dokonać drogą elektroniczną, przelewem bankowym lub pocztowym. Osoby zainteresowne zakupem CV, jednak nie korzystające z bankowości elektronicznej prosimy o kontakt z naszym konsultantem pod numerem: 513 626 924.


KUP CV

 

3. Zlecenie rekrutacji pracowników

Jako agencja pośrednictwa pracy przyjmujemy zlecenia wyszukania i rekrutacji pracowników. W wyniku przeprowadzonego przez nas procesu rekrutacyjnego przedstawiamy pracodawcy kandydatów najlepiej pasujących do wymagań danego stanowiska. Po rozstrzygającej rozmowie kwalifikacyjnej pracodawca podpisuje umowę o pracę z rekomendowanym przez nas pracownikiem. Dajemy półroczną gwarancję na nasze usługi, dlatego w sytuacji, gdyby polecona przez nas osoba nie sprawdziła się na danym stanowisku zapewniamy wyszukanie kolejnych kandydatów, aż do skutecznego zatrudnienia. Wynagrodzenie za pomoc w rekrutacji pracownika zostaje wypłacone naszej firmie po podpisaniu umowy o pracę z polecaną przez nas osobą.

ZLEĆ REKRUTACJĘ

-1

Jolanta Małgorzata
Zdjęcie
Studia Magisterskie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Wydział Nauk o Zwierzętach.
Zobacz CV
Barbara
Zdjęcie
Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich , o specjalności Kształtowanie jakości surowców zwierzęcych. Chciałabym podjąć pracę w czasie studiów, gdyż zajęcia realizuję tylko 2 dni w tygodniu (wtorek- środa). Należę do osób zorganizowanych i wytrwałych. Jestem konsekwentna i sumienna w tym co robię. W lutym ubiegłego roku zdobyłam tytuł inżyniera: Bioinżynierii produkcji żywności .Podczas realizacji studiów inżynierskich zdobyłam wiedzę na temat chowu i hodowli zwierząt gospodarskich, a także przetwórstwa surowców zwierzęcych. Mój kierunek ukończenia studiów określany jest: - Od pola do stołu myślę, że zdobyłam wiedzę, ukierunkowaną zgodnie z Państwa wymaganiami. Ponadto dodatkowym atutem jest odbycie praktyki w Zakładach Mięsnych Morliny oddział Grupy Anikex SA, gdzie zapoznałam się z całą linia produkcyjną, wytwarzaniem nowych wyrobów i organizacją zakładu. Urodziłam się na wsi i wychowałam się w gospodarstwie, bardzo lubię kontakt ze zwierzętami, wiem jak zapewnić im dobre warunki bytowe i żywieniowe, jestem świadoma ich zapachów i zachowania. Posiadam zakres wiedzy na temat wpływu transportu na ubytki masy ciała kurcząt brojlerów i skład chemiczny mięsa. Informacje te poszerzyłam realizując pracę inżynierską z powyższych zagadnień. A także posiadam rozwiniętą wiedzę z działu dobrostanu zwierząt gospodarskim, ponieważ na podobny temat realizuję pracę magisterską Chciałabym rozwinąć swoje umiejętności i współpracować z Firmą. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mej kandydatury na stanowisko, które będzie adekwatne do mojego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego jakie Państwo oferujecie.
Zobacz CV

-1

Przemysław
Zdjęcie
Moje trzyletnie doświadczenie zdobyte na stanowisku handlowca - doradcy w branży rolnej, dało mi bardzo mocne podstawy związane ze sprzedażą bezpośrednią, natomiast ponad pięcioletnie doświadczenie jako Dyrektor Działu Nasiennego oraz Kierownik Transportu później jako Dyrektor Regionu dało mi solidne podstawy związane z nadzorowaniem pracowników oraz dbaniem o mienie spółki, oraz rozliczanie kosztów i pracowników z wykonywanej pracy. Starałem się, aby stawiane przez moich pracodawców cele związane z wykonaniem priorytetów, były realizowane na jak najwyższym poziomie. Dzięki odbytym szkoleniom poszerzyłem moją wiedzę, którą następnie mogłem wykorzystać w kontaktach z klientami oraz innymi handlowcami. Sądzę, że moje predyspozycje zawodowe, doświadczenie oraz cechy charakteru takie jak: odporność na stres, stanowczość, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, zdecydowanie i pewność siebie, pomogą mi w pracy na powyższym stanowisku. Natomiast pełna dyspozycyjność oraz mobilność pozwoli mi na częste wyjazdy służbowe
Zobacz CV
Krzysztof
Zdjęcie
Dzień Dobry. Posiadam spore doświadczenie w handlu, zarządzaniu produktem, organizacij i prowadzeniu szkoleń, dla klientów i przedstawicieli, prowadzeniu doświadczeń polowych itd. Jestem sumienny, punktualny i uczciwy. Posiadam rekomendację no potwierdzenie moich umiejętności, które nabyłem w swojej karierze.
Zobacz CV
referencje
Polecam! Od dawna bezskutecznie poszukiwałem pracy na różnych portalach, tutaj już po dwóch dniach pracodawca odezwał się do mnie z propozycją pracy.

Jan Żyłko

Dużo ofert z rolnictwa, skorzystałam już kilka razy. Polecam!

Patrycja Grzybowska

Wszystko jak najbardziej w porządku. Szybko i sprawnie przeprowadzona rekrutacja.

Emilia Wróblewska

nasze portale