Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Wyszukiwarka ofert pracy

Praca ogrodnictwo

Produkcja oraz pielęgnacja kwiatów to ważna dziedzina rolnictwa. Wymaga także odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji. Przy dynamicznym rozwoju tej dziedziny można znaleźć swoje powołanie i spełniać się. Portal Agropraca.pl publikuje aktualne oferty pracy z wielu branż, jedną z nich jest właśnie ogrodnictwo i szeroko rozumiana roślinność.

Zachęcamy do przeglądania naszych ogłoszeń. Na pewno znajdziesz tu miejsce pracy, w którym będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności. Ogrodnictwo to obszar, który wielu osobom daje prawdziwą satysfakcję. Wśród proponowanych miejsc zatrudnienia na naszym portalu będą pojawiać się zarówno duże firmy, zajmujące się produkcją roślinną, jak i mniejsze przedsiębiorstwa, trudniące się na przykład zakładaniem i pielęgnacją ogrodów przydomowych. Każda praca w ogrodnictwie może być wyzwaniem i okazją do nauki fachu. Firmy ogrodnicze potrzebują ludzi o zróżnicowanych kwalifikacjach i kompetencjach, gotowych podjąć pracę na różnych stanowiskach, więc z pewnością trafisz na ofertę odpowiednią dla siebie. Życzymy powodzenia w poszukiwaniu wymarzonej pracy w ogrodnictwie!

OFERTY PRACY

Stanowisko Szczegóły oferty Aplikuj
JMP Flowers Praca w hurtowni kwiatów

JMP Flowers

Nasz klient

Kraj: Polska

Region: Łódzkie

Branża: Ogrodnictwo

Ogrodnik

"Salaheddin Kaka" Sp. z o.o.

Kraj: Polska

Region: Mazowieckie

Branża: Ogrodnictwo

Górczyńskie Przedsiębiorstwo Urządzania Terenów Zielonych Ogrodnik terenów zieleni

Górczyńskie Przedsiębiorstwo Urządzania Terenów Zielonych "EKOFLOR" Sp. z o.o.

Kraj: Polska

Region: Lubuskie

Branża: Ogrodnictwo

Architekt krajobrazu - technik ogrodnik

"JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna

Kraj: Polska

Region: Śląskie

Branża: Ogrodnictwo

Stanowisko
JMP Flowers Praca w hurtowni kwiatów
Ogrodnik
Górczyńskie Przedsiębiorstwo Urządzania Terenów Zielonych Ogrodnik terenów zieleni
Architekt krajobrazu - technik ogrodnik

Oferty pracy w ogrodnictwie

Praca przy kwiatach i roślinach wymaga cierpliwości i wiedzy o samych kwiatach i glebie. Wiele firm kwiaciarskich, ogrodniczych, świadczących usługi ogrodnicze oraz samych szkółek potrzebuje wykwalifikowanych pracowników. Stań się takim dzięki serwisowi Agropraca.pl. Sprawdź nasze najnowsze ogłoszenia i znajdź wymarzone zatrudnienie za godziwe zarobki.

Będziesz mógł się wykazać w swojej ulubionej dziedzinie i dostać pracę, która da Ci satysfakcję. Zatrudnienie w interesującej Cię branży sprawi, że z uśmiechem będziesz chodził do pracy każdego dnia, a wykonywanie nieraz nawet żmudnych zadań nie będzie dla Ciebie męczące. Jeżeli czujesz, że Twoim powołaniem jest właśnie ogrodnictwo, praca w tym obszarze na pewno spełni Twoje oczekiwania. W naszym serwisie publikujemy oferty pochodzące od małych i dużych przedsiębiorstw. Część z tych firm działa na rynku już od wielu lat, a wszystkie są cenione w branży ogrodniczej. Zatrudnienie u takich pracodawców na pewno wzbogaci Twoje doświadczenie zawodowe o wartościowe umiejętności.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy