Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Praca przedstawicielstwo handlowe

W serwisie Agropraca.pl znajdziesz oferty z wielu branż, dzięki czemu będziesz mógł wybrać taką, która jest Ci najbliższa, lub której lepsze poznanie nie sprawi Ci większych problemów. Jeśli jesteś osobą kontaktową i znasz się na technikach sprzedaży, praca jako przedstawiciel handlowy to coś w sam raz dla Ciebie. Pozwoli Ci ona zarobić dobre pieniądze i wciąż się rozwijać.

Praca w sprzedaży wiąże się z umiejętnością negocjacji i handlu. Smykałka do sprzedawania cechuje przedstawiciela handlowe. Zawód ten wymaga kontaktu z klientem, ale także znajomości branży. A tych jest mnóstwo. Dziś prawie każda firma, niezależnie od tego, co sprzedaje potrzebuje mieć w swoich strukturach dobrego handlowca. Przedstawicielstwo handlowe to biznes oraz inwestycja w dziedziny takie, jak FMCG, HoReCa, rolnictwo, przetwórstwo, mleczarstwo, przemysł mięsny, przemysły rybny, przemysł owocowo-warzywny i wiele, wiele innych, które potrzebują dobrej sprzedaży. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami na przedstawiciela handlowego.

Zobacz również powiazane stanowiska:

OFERTY PRACY

Stanowisko Szczegóły oferty Aplikuj
Emiwo - Żywienie Zwierząt Ostrowski Mazurak Spółka Jawna Doradca żywieniowy - specjalność: żywienie bydła

Emiwo - Żywienie Zwierząt Ostrowski Mazurak Spółka Jawna

Nasz klient

Kraj: Polska

Region: Kujawsko-pomorskie, Mazowieckie, Pomorskie, Wielkopolskie

Branża: Przedstawicielstwo handlowe

MeritGEN Sp. z o.o. Przedstawiciel handlowy

MeritGEN Sp. z o.o.

Nasz klient

Kraj: Polska

Region: Kujawsko-pomorskie

Branża: Przedstawicielstwo handlowe

Stanowisko
Emiwo - Żywienie Zwierząt Ostrowski Mazurak Spółka Jawna Doradca żywieniowy - specjalność: żywienie bydła
MeritGEN Sp. z o.o. Przedstawiciel handlowy

Oferty pracy w przedstawicielstwie handlowym

Nie od dziś wiadomo, że dobra sprzedaż kręci przedsiębiorstwem. Szanująca się firma posiada dobrego handlowca, przedstawiciela handlowego, który łowi klientów z łatwością. Doświadczenie, empatia i podejście do klienta to sukces takiej osoby. W związku z tym, że coraz więcej dyrektorów, prezesów i właścicieli poszukuje najlepszych z najlepszych, wychodzimy im naprzeciw i oferujemy oferty pracy szukające wyjątkowych przedstawicieli handlowych. Zachęcamy do aplikowania.

Mając odpowiednie umiejętności, będziesz w stanie dobrze zarabiać na prowizji od sprzedaży, a jednocześnie przyczynisz się do rozwoju przedsiębiorstwa, w którym pracujesz. Jeśli odpowiada Ci taka praca, przedstawiciel handlowy jest obecnie jednym z często obsadzanych stanowisk, gdyż umożliwia firmom docieranie do nowych klientów. Chcesz się tym zajmować? U nas znajdziesz pracę jako handlowiec.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy