Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Wyszukiwarka ofert pracy

Sprawdź również stanowiska:

Praca w przemyśle cukrowniczym

Z produkcją na poziomie 2 mln ton Polska jest trzecim co do wielkości producentem cukru w Europie, po Francji i Niemczech. W wyniku restrukturyzacji w kraju pozostało 17 cukrowni w których zatrudnienie znajduje łącznie około 3500 pracowników. Dla cukrowni pracuje około 35 000 plantatorów buraka cukrowego. Dzięki doinwestowaniu i automatyzacji procesów technologicznych zakłady obecnie funkcjonujące osiągnęły wydajność cukrowni w innych częściach Europy.

Branża poszukuje cały czas specjalistów w działach automatyzacji procesów produkcji, laborantów, specjalistów w działach marketingu. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w cukrownictwie.

OFERTY PRACY

Brak ofert pracy, sprawdź wszystkie oferty

Stanowisko

Praca cukrownia

W naszym serwisie znajdziesz największą bazę ogłoszeń dedykowanych osobom poszukującym pracy w branży cukrowniczej. Cukrownia, zakład przetwórstwa, przedsiębiorstwo handlowe, zakłady mechaniczne - specyfika firm działających w tym sektorze przemysłu spożywczego jest bardzo szeroka, dzięki czemu szanse na pracę mają osoby o różnym wykształceniu i kwalifikacjach. Niezależnie od tego czy interesuje cię praca na stanowisku serwisanta, sprzedawcy czy dyrektora marketingu, możesz być pewien, że aplikowanie na dane stanowisko za pośrednictwem naszego portalu będzie czynnością łatwą i w stu procentach bezpieczną. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy