Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Wyszukiwarka ofert pracy

Sprawdź również stanowiska:

Praca mleczarstwo

Aktualnie przerobem mleka zajmuje się ponad 200 zakładów produkcyjnych rozlokowanych na terenie całej Polski, zatrudniających od kilkudziesięciu do 5 tysięcy pracowników. Najczęściej pojawiające się oferty pracy dotyczą pracowników produkcji, specjalistów ds. spraw skupu surowca, technologów, pracowników działu handlu, oraz działów administracji. Dzięki coraz mocniejszym markom oraz poprawiającemu się zarządzaniu i inwestycjom mleczarnie oferują coraz atrakcyjniejsze warunki pracy. Sprawdź aktualne oferty pracy w branży mleczarskiej. Ta branża oferuje naprawdę dobre warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju zawodowego.

OFERTY PRACY

Brak ofert pracy, sprawdź wszystkie oferty

Stanowisko

Praca w mleczarni

Polskie mleczarstwo wyszło obronną ręką z przemian ustrojowych, stając się jedną z wiodących branż przemysłu spożywczego. Stajemy się potentatem nie tylko w produkcji surowca ale również w produkcji coraz bardziej wyszukanych, drogich produktów mlecznych, które podbijają rynki zagraniczne. Produkcja mleka w Polsce w roku 2018 przekroczyła 12 mln ton, co plasuje nasz kraj na piątym miejscu w Europie, za Niemcami, Francją, Wielką Brytanią i Holandią.

Ponad 30 % przetworów mlecznych wyprodukowanych w zakładach mleczarskich jest obecnie eksportowanych, co świadczy zarówno o spełnieniu najwyższych standardów w produkcji żywności, jak również o potencjale i możliwościach zakładów produkcyjnych.

Charakterystyczną cechą polskiego przemysłu mleczarskiego jest jego duże zróżnicowanie jeśli chodzi o wielkość zakładów. Obok niewielkich mleczarni zajmujących się w coraz większym stopniu skupem i przerzutem surowca lub zakładów oferujących niewielką ilość podstawowych przetworów mlecznych funkcjonują duże nowoczesne spółdzielnie z ofertą kilkuset różnych produktów obejmujących produkty serowarskie i galanterię mleczną.

Osoby zainteresowane pracą w branży mleczarskiej mają więc spory wybór ofert pracy konkurujących pomiędzy sobą zakładów. Szczególnie duże zapotrzebowanie obserwujemy na technologów mleczarstwa, automatyków linii produkcyjnych oraz niezmiennie handlowców różnego szczebla.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy publikowanymi na łamach naszego portalu.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy