Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Wyszukiwarka ofert pracy

Praca przemysł rybny

Hodowla oraz połów ryb wymaga doświadczenia i znajomości branży. Zwłaszcza istotna jest znajomość samych ryb i technik łowienia, obróbki i przechowywania. Dla konsumenta ryba jest smacznym produktem, dla pracownika to część dobrze prosperującego biznesu. W tejże branży tak samo jak w innych potrzeba specjalistów. Portal Agropraca.pl wie o tym doskonale i prezentuje najnowsze oferty z branży rybackiej i stricte rybnej.

OFERTY PRACY

Stanowisko Szczegóły oferty Aplikuj
Stanowisko

Oferty pracy w przemyśle rybnym

Codziennie do sklepów trafiają palety świeżych oraz mrożonych ryb. Praca w tym przemyśle jest jednak wymagająca. Potrzeba odpowiednich kwalifikacji, odporności na stres, wysiłku fizycznego, a także znajomości zagadnień związanych z rybołóstwem. Ryby to Twoja pasja? Odnajdujesz się w tej branży? Zobacz, jakie najnowsze oferty pracy przygotowaliśmy dla Ciebie.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy