Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Wyszukiwarka ofert pracy

Sprawdź również stanowiska:

Kierownik gospodarstwa

W naszym serwisie znajdziesz oferty pracy w charakterze kierownika gospodarstwa. Aby sprawdzić się na tym stanowisku najlepiej ukończyć technikum kierunkowe lub posiadać wykształcenie wyższe i tytuł magistra inżyniera.

OFERTY PRACY

Brak ofert pracy, sprawdź wszystkie oferty

Stanowisko

Kierownik gospodarstwa praca

Praca na stanowisku kierownika będzie się wiązać z nadzorowaniem całokształtu pracy w gospodarstwie. Jeśli cenisz sobie kontakt z naturą i masz doświadczenie w branży rolniczej, to aplikuj na proponowane przez nas oferty. Twoim atutem będzie na pewno wcześniejsze doświadczenie na tym stanowisku. Zarobki, których możesz oczekiwać, będą się często wiązały z wynikami pracy kierowanego przez Ciebie gospodarstwa.

Nasze oferty

Oferty pracy, które pojawiają się na naszym portalu, są weryfikowane przez fachowców pracujących w naszej firmie. Na stronie agropraca.pl znajdziesz tylko oferty pracy w przedsiębiorstwach, które cieszą się pozytywną opinią na rynku. Nie musisz już wpisywać w wyszukiwarkę hasła: kierownik gospodarstwa praca. Na naszej stronie internetowej możesz się zapoznać z informacjami na temat konkretnego przedsiębiorstwa i sprawdzić prowadzone przez niego rekrutacje.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy