Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Wyszukiwarka ofert pracy

Sprawdź również stanowiska:

Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

Proponujemy oferty pracy w charakterze przedstawiciela handlowego ze specjalizacją maszyny rolnicze. Praca jako przedstawiciel handlowy jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie kontakty z ludźmi i potrafią w ciekawy sposób przedstawić ofertę sprzedaży. Atutem w procesie rekrutacji będzie znajomość rynku rolniczego oraz budowy i zasad działania maszyn rolniczych, a także posiadanie prawa jazdy co najmniej kategorii B.

Kandydat na przedstawiciela handlowego w branży maszyn rolniczych powinien się wykazywać umiejętnością nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami, ponieważ jego zadaniem będzie najczęściej rozwijanie rynku odbiorców maszyn rolniczych na powierzonym mu terenie. Praca ta będzie również polegać na przygotowywaniu i prezentacji oferty handlowej pracodawcy. W zakresie obowiązków może się znaleźć nie tylko koordynacja procesu sprzedażowego, ale i posprzedażowego.

OFERTY PRACY

Brak ofert pracy, sprawdź wszystkie oferty

Stanowisko

Nasze oferty

Nie musisz już wpisywać w wyszukiwarkę hasła: maszyny rolnicze praca. Oferty, które znajdziesz na naszym portalu, pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Możesz się zapoznać z informacjami na temat konkretnego przedsiębiorstwa i sprawdzić prowadzone obecnie rekrutacje. Specjalnie dla Ciebie gromadzimy oferty z obszaru całej Polski ? tak, abyś mógł znaleźć pracę w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

Na bieżąco aktualizujemy profile pracodawców, którzy należą do naszej agrospołeczności. W przystępnej formie możesz zapoznać się z informacjami na temat konkretnego przedsiębiorcy i sprawdzić prowadzone przez niego rekrutacje. Serwis agropraca.pl jest bardzo przyjazny dla użytkowników. Sposób aplikowania na wybrane przez Ciebie stanowiska jest intuicyjny i nie zajmie Ci wiele czasu. Aby brać udział w rekrutacjach wystarczy zarejestrować się na naszym portalu i przygotować swoje CV. Nie trać czasu i załóż konto na agropraca.pl.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy