Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Praca sprzedaż i handel

Sektor sprzedaży i handlu prężnie się rozwija. Zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże sieci handlowe co chwilę ogłaszają nabór na nowych pracowników. Przy tak dynamicznie rozwijającej się dziedzinie zapotrzebowanie na różnego rodzaju stanowiska jest nieustanne. Sprzedawca, kierownik, specjalista - te tytuły są na porządku dziennym w FMCG czy HoReCa. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami najlepszych firm.

OFERTY PRACY

Stanowisko Szczegóły oferty Aplikuj
TOMASZ MACIEJ SZYWAŁA  APPORT ZOOTECHNIKA Kierowca - Sprzedawca

TOMASZ MACIEJ SZYWAŁA APPORT ZOOTECHNIKA

Kraj: Polska

Region: Małopolskie

Branża: Sprzedaż/handel

Stanowisko
TOMASZ MACIEJ SZYWAŁA  APPORT ZOOTECHNIKA Kierowca - Sprzedawca

Oferty pracy w sprzedaży i handlu

Wiadomo, że sprzedaż oraz handel rozwijają się dynamicznie. Codziennie jakaś firma potrzebuje fachowca do swojego zespołu. Chcąc być na bieżąco, prezentujemy oferty z wielu dziedzin i kierunków rozwoju. Zachęcamy do zapoznania się z bazą ogłoszeń serwisu Agropraca.pl.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy