Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Wyszukiwarka ofert pracy

Sprawdź również stanowiska: Doradca ds. żywienia , Produkcja

Lekarz weterynarii praca

Agropraca.pl to szeroka gama ofert pracy, które skierowane są również do lekarzy weterynarii.

Jeśli lubisz zwierzęta i ukończyłeś studia na jednym z wydziałów medycyny weterynaryjnej to dobrze trafiłeś. Pracując w zawodzie lekarza weterynarii możesz liczyć na bardzo dobre wynagrodzenie i pracę w renomowanych firmach, również za granicą.

Przeważnie do zadań lekarza weterynarii należy badanie stanu zdrowia zwierząt, zwalczanie chorób bydła jak również udzielanie porad i konsultacji ich właścicielom.

OFERTY PRACY

Brak ofert pracy, sprawdź wszystkie oferty

Stanowisko

Praca lekarz weterynarii

Aby uzyskać zawód lekarza weterynarii należy ukończyć studia medyny weterynaryjnej, które trwają 5,5 roku i kończą się nadaniem tytułu. Lista szkół z którymi współpracujemy z dnia na dzień staje się coraz większa, polecamy zajrzeć w katalog i wyszukać kierunek "lekarza weterynarii". Podczas nauki zawodu istnieje możliwość wyboru specjalizacji z wielu m.in: choroby przeżuwaczy, choroby koni, choroby trzody chlewnej, choroby drobiu, chirurgia weterynaryjna i inne.

Na tej podstronie przedstawiamy aktualne oferty pracy dotyczące stanowiska lekarza weterynarii. Oferty pracy są zróżnicowane pod względem zadań i obowiązków jak również miejsca wykonywania pracy. Wybierz odpowiednią ofertę i wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym a następnie oczekuj na odpowiedź pracodawcy.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy