Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zootechnik praca

Serwis Agropraca.pl regularnie zamieszcza aktualne ogłoszenia dla osób, które są zainteresowane pracą związaną z zootechniką. Zatrudniamy sprawdzonych specjalistów, którzy ułatwiają i skracają proces aplikowania o pracę w branży weterynaryjnej.

Praca zootechnika daje bardzo szerokie możliwości. To nie tylko asystowanie weterynarzowi, ale przede wszystkim dbanie o dogodne warunki życia zwierząt, samodzielne podawanie szczepionek i odpowiedni dobór pasz. Zootechnik może pracować na przykład na fermach, w przedsiębiorstwach hodowlanych, lasach państwowych czy w ogrodach zoologicznych. Zajmuje się w znacznej mierze zdrowymi zwierzętami i odpowiednio prowadzoną profilaktyką.

Aby zostać zootechnikiem należy ukończyć technikum kierunkowe. Warto również rozszerzyć swoją wiedzę na temat chowu i hodowli zwierząt w trakcie studiów wyższych i uzyskać dyplom magistra inżyniera. Zwiększa to nasze szanse na dobre zarobki.

OFERTY PRACY

Stanowisko Szczegóły oferty Aplikuj
DROSED SUROWIEC SP Z O.O. Zootechnik

DROSED SUROWIEC SP Z O.O.

Kraj: Polska

Region: Mazowieckie

Branża: Weterynaria

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Otoz Technik weterynarii lub zootechnik

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Otoz "Animals"

Kraj: Polska

Region: Małopolskie

Branża: Weterynaria

Drosed Surowiec sp. z o.o. Zootechnik

Drosed Surowiec sp. z o.o.

Kraj: Polska

Region: Lubelskie

Branża: Weterynaria

Stanowisko
DROSED SUROWIEC SP Z O.O. Zootechnik
Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Otoz Technik weterynarii lub zootechnik
Drosed Surowiec sp. z o.o. Zootechnik

Praca zootechnik

Agropraca.pl jest liderem wśród serwisów oferujących pracę w rolnictwie. Oferty pracy dla osób szukających zatrudnienia są przyjmowane przez nas tylko i wyłącznie od uznanych przedsiębiorców, którzy cieszą się dobrą opinią na rynku. Nie musisz już wpisywać w wyszukiwarkę: zootechnik praca. Specjalnie dla Ciebie gromadzimy propozycje pracy z obszaru całej Polski ? tak, abyś dzięki nam mógł znaleźć pracę w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

Nieustannie aktualizujemy profile pracodawców, którzy dołączają do naszej agrospołeczności. W przystępnej formie możesz zapoznać się z informacjami na temat konkretnego przedsiębiorstwa i sprawdzić prowadzone przez niego rekrutacje.

Serwis Agropraca.pl jest bardzo przyjazny dla użytkowników. Sposób aplikowania na wybrane stanowiska jest intuicyjny i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Aby brać udział w rekrutacjach wystarczy zarejestrować się na naszym portalu i uzupełnić swoje CV. Nie trać czasu. Załóż konto i znajdź pracę jako zootechnik!

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy