Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Wyszukiwarka ofert pracy

Sprawdź również stanowiska: Produkcja , Doradca ds. żywienia

Zootechnik praca

Serwis Agropraca.pl regularnie zamieszcza aktualne ogłoszenia dla osób, które są zainteresowane pracą związaną z zootechniką. Zatrudniamy sprawdzonych specjalistów, którzy ułatwiają i skracają proces aplikowania o pracę w branży weterynaryjnej.

Praca zootechnika daje bardzo szerokie możliwości. To nie tylko asystowanie weterynarzowi, ale przede wszystkim dbanie o dogodne warunki życia zwierząt, samodzielne podawanie szczepionek i odpowiedni dobór pasz. Zootechnik może pracować na przykład na fermach, w przedsiębiorstwach hodowlanych, lasach państwowych czy w ogrodach zoologicznych. Zajmuje się w znacznej mierze zdrowymi zwierzętami i odpowiednio prowadzoną profilaktyką.

Aby zostać zootechnikiem należy ukończyć technikum kierunkowe. Warto również rozszerzyć swoją wiedzę na temat chowu i hodowli zwierząt w trakcie studiów wyższych i uzyskać dyplom magistra inżyniera. Zwiększa to nasze szanse na dobre zarobki.

OFERTY PRACY

Brak ofert pracy, sprawdź wszystkie oferty

Stanowisko

Praca zootechnik

Agropraca.pl jest liderem wśród serwisów oferujących pracę w rolnictwie. Oferty pracy dla osób szukających zatrudnienia są przyjmowane przez nas tylko i wyłącznie od uznanych przedsiębiorców, którzy cieszą się dobrą opinią na rynku. Nie musisz już wpisywać w wyszukiwarkę: zootechnik praca. Specjalnie dla Ciebie gromadzimy propozycje pracy z obszaru całej Polski ? tak, abyś dzięki nam mógł znaleźć pracę w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

Nieustannie aktualizujemy profile pracodawców, którzy dołączają do naszej agrospołeczności. W przystępnej formie możesz zapoznać się z informacjami na temat konkretnego przedsiębiorstwa i sprawdzić prowadzone przez niego rekrutacje.

Serwis Agropraca.pl jest bardzo przyjazny dla użytkowników. Sposób aplikowania na wybrane stanowiska jest intuicyjny i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Aby brać udział w rekrutacjach wystarczy zarejestrować się na naszym portalu i uzupełnić swoje CV. Nie trać czasu. Załóż konto i znajdź pracę jako zootechnik!

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy