Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

1

PODAJ DANE PRACODAWCY

Wprowadzona nazwa bedzie widoczna w ogłoszeniu.

Na podany adres email będziesz dostawał aplikację użytkowników.

Wybierz branżę w której działa Twoja firma.

2

WPISZ TREŚĆ OGŁOSZENIA

Podaj nazwę stanowiska, np. przedstawiciel handlowy, handlowiec, technolog.

OPIS STANOWISKA

Podaj obowiązki kandydata na podanym stanowisku.

WYMAGANIA

Podaj jakie wymagania musi spełniać kandydat m.in wykształcenie, posiadane kwalifikacje i umiejętności.

WYKSZTAŁCENIE

OFERUJEMY

Podaj informację co oferujesz np. wysokość wynagrodzenia, benefity itp.

INFORMACJE O FIRMIE:

Podaj krótką informację na temat działalności Twojej firmy.

3

DANE KONTAKTOWE

4

WYBIERZ RODZAJ OGŁOSZENIA

Pokaż ceny brutto

CENA: 399netto

  • Ogłoszenie w szacie graficznej Pracodawcy
  • Logo pracodawcy
  • Okres publikacji 30 dni
  • Dwa automatyczne podbicia oferty co 7 dni

CENA: 99netto

  • Ogłoszenie w szacie graficznej AGROPRACA.pl

CENA: 69netto

DODATKI DO OGŁOSZENIA:

CENA: 79netto

Ogłoszenie zawsze na pierwszej stronie przez cały okres publikacji.

Usługa pozwalająca na publikację ogłoszeń na terenie całej Polski. Rekomendowana przy rekrutacji obejmującej więcej niż trzy województwa.

Ogłoszenie nie zawiera danych pracodawcy

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy