Znajdź ofertę pracy dla siebie

Praca - branża spożywcza zagranica

Wejście Polski do Unii Europejskiej spowodowało większe otwarcie naszych obywateli na zagraniczne rynki pracy i uczyniło z naszego kraju jednego z najważniejszych producentów rolnych w obrębie Wspólnoty. Mając na uwadze te oczywiste fakty, zachęcamy do śledzenia zagranicznych ofert pracy w branży spożywczej. Nasz bogaty katalog ogłoszeń zawiera atrakcyjne oferty pracy za granicą, obejmując wszystkie najpopularniejsze kierunki emigracji zarobkowej. Zapewniamy bogaty dostęp zarówno do ofert pracy stałej, jak i sezonowej. Publikowane na łamach serwisu Agropraca.pl oferty pracy pochodzą od zaufanych i zweryfikowanych firm, których renoma i doskonała opinia stanowią najlepszy dowód zaufania.

Jedną z gałęzi przemysłu, w której Polacy najchętniej podejmują pracę za granicą, jest branża spożywcza. Nieprzypadkowo, stanowi ona jedną z atrakcyjnych alternatyw dla osób, pragnących wyjechać do pracy za granicą. Szeroki wybór dostępnych ofert, duże zapotrzebowanie na pracowników, a także atrakcyjne warunki płacowe sprawiają, że praca w branży spożywczej za granicą jest nie tylko opłacalna, ale daje sporo satysfakcji. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi zagranicznymi ofertami pracy w branży spożywczej, a także do aplikowania na wybrane stanowiska.
referencje
Jeżeli masz wykształcenie rolnicze i szukasz pracy, to portal Agropraca.pl jest jednym z najlepszych miejsc do jej poszukiwania. Są tam setki ogłoszeń dedykowanych właśnie dla takich osób. Przekonałem się o tym osobiście - często oferty zamieszczane w tym miejscu nie pojawiają się w Urzędach Pracy i zawsze jest ich więcej tylko dla Ciebie. Dzięki tej stronie znalazłem pracę swoich marzeń i od pół roku pracuję w firmie prowadzącej doświadczenia poletkowe do rejestracji środków ochrony roślin. Zarabiam wyższą krajową, mam auto służbowe i robię to co lubię, a najważniejsze mam satysfakcję z tego co robię.

Paweł Wyrzykowski

Mam już pracę, ale dodałem CV i czasami otrzymuję ciekawe oferty. Polecam dla szukających alternatywy.

Wiktoria Marczak

Zamieniłem pracę w korpo na farmę w Niemczech, lepsza kasa, mniej stresu. Ogłoszenie znalazłem tutaj, dzięki!

Michał Ostrowski

-1

Małgorzata
Zdjęcie
Jestem ambitna oraz wysoce zmotywowana do osiągania najlepszych wyników. Chciałabym swoją kreatywnością z zaangażowaniem realizować misję przedsiębiorstwa mojego pracodawcy. Lubię kontakt z ludźmi i zwierzętami oraz aktywną formę pracy.
Zobacz CV
Agata
Zdjęcie
Absolwentka kierunku ogrodnictwo ze specjalizacją kształtowanie terenów zieleni na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Posiadam doświadczenie jako ogrodnik terenów zieleni, wykorzystując swoją wiedzę teoretyczną, zdobytą podczas studiów. Dysponuje znajomością zabiegów pratotechnicznych na boiskach sportowych, polach golfowych, ogrodach przydomowych. Posiadam wiedzę na temat nazewnictwa roślin w języku polskim oraz łacińskim.
Zobacz CV

-1

Anna
Zdjęcie
Posiadam stopień doktora nauk rolniczych w dyscyplinie zootechnika. Mam doświadczenie w pracy przy róznych gatunkach zwierząt. Pracowałam także w labolatoriach w Polsce i zagranicą. Zajmowałam się również prowadzeniem zajęć dydatktycznych oraz pisaniem publikacji naukowych.
Zobacz CV
Cezary
Zdjęcie
Jestem absolwentem Akademii Rolniczej w Szczecinie na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, kierunek Rolnictwo. Po studiach odbywałem praktykę w dużym gospodarstwie rolnym. Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe nauczyły mnie odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu powierzanych mi zadań, a łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi sprawia, że nie mam problemów z adaptacją w nowym otoczeniu. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe i konsekwentnie je realizuje. Ważną cechą mojej osobowości jest analityczne myślenie, odpowiedzialność w wykonywanej pracy oraz zdolność szybkiego uczenia się. Każda z płaszczyzn mojego doświadczenia zawodowego była i jest dla mnie cenna, albowiem dzięki nim zgłębiłem wiedzę realizując stawiane przede mną kolejne obowiązki.
Zobacz CV
NASZE PORTALE