Praca - branża spożywcza zagranica

Wejście Polski do Unii Europejskiej spowodowało większe otwarcie naszych obywateli na zagraniczne rynki pracy i uczyniło z naszego kraju jednego z najważniejszych producentów rolnych w obrębie Wspólnoty. Mając na uwadze te oczywiste fakty, zachęcamy do śledzenia zagranicznych ofert pracy w branży spożywczej. Nasz bogaty katalog ogłoszeń zawiera atrakcyjne oferty pracy za granicą, obejmując wszystkie najpopularniejsze kierunki emigracji zarobkowej. Zapewniamy bogaty dostęp zarówno do ofert pracy stałej, jak i sezonowej. Publikowane na łamach serwisu Agropraca.pl oferty pracy pochodzą od zaufanych i zweryfikowanych firm, których renoma i doskonała opinia stanowią najlepszy dowód zaufania.

Jedną z gałęzi przemysłu, w której Polacy najchętniej podejmują pracę za granicą, jest branża spożywcza. Nieprzypadkowo, stanowi ona jedną z atrakcyjnych alternatyw dla osób, pragnących wyjechać do pracy za granicą. Szeroki wybór dostępnych ofert, duże zapotrzebowanie na pracowników, a także atrakcyjne warunki płacowe sprawiają, że praca w branży spożywczej za granicą jest nie tylko opłacalna, ale daje sporo satysfakcji. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi zagranicznymi ofertami pracy w branży spożywczej, a także do aplikowania na wybrane stanowiska.

-1

Agnieszka
Jestem inżynierem zootechniki spec. hodowla zwierząt, obecnie ukończyłam studia magisterskie zootechnika spec. żywienie zwierząt,na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu w trybie dziennym. Moja praca dyplomowa inżynierska dotyczyła analizy zapłodnienia i wylęgowości jaj gęsich, natomiast praca magisterska obejmuje wpływ czynników na wyniki reprodukcji kur mięsnych. Poszukuję pracy, która nie tylko będzie moim źródłem utrzymania, ale przede wszystkim da możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia praktycznego. Pochodzę z gospodarstwa, dlatego od dziecka mam kontakt z różnymi gatunkami zwierząt. Chętnie podejmuję nowe obowiązki, szybko się uczę i jestem wymagająca wobec siebie. Zawsze poważnie traktuję powierzone mi zadania i staram się jak najlepiej z nich wywiązywać. Sumiennie podchodzę do powierzonych mi obowiązków, staram się jak najlepiej wykonywać powierzoną pracę. Nawiązywanie kontaktów z innymi ludźmi nie sprawia mi problemu, potrafię również pracować w zespole. Obecnie mieszkam w Poznaniu.
Zobacz CV
Renata
Mimo braku doświadczenia zawodowego chciałabym zapewnić, iż dołożę wszelkich starań aby sprostać Państwa wymaganiom. Wprawdzie przez ostatnie lata studiowałam i pracowałam, dlatego też nauczyłam się samodzielności, pracowitości, lojalności, zaangażowania, porozumiewania się z innymi jak również cechuję się dobrą organizacją pracy i szybkim wdrażaniem się w nowe obowiązki. Jestem osobą ambitną, komunikatywną, rzetelnie wykonującą powierzone mi obowiązki, szybko się uczę jak również bez problemu nawiązuję kontakty z ludźmi i dlatego uważam, że z łatwością dostosuję się do warunków pracy.
Zobacz CV

-1

Aleksandra
Cechuje mnie: • sumienność, odpowiedzialność, uczciwość, • komunikatywność, łatwość nawiązywania znajomości i przyswajania informacji, • punktualność, • dyspozycyjność, odporność na stres.
Zobacz CV
Paweł
Posiadam uprawnienia na wózki widłowe, suwnice i żurawie sterowane z poziomu 0.
Zobacz CV
referencje
Od dziecka chciałam pracować ze zwierzętami i skończyłam studia w tym kierunku, poszukiwanie pracy w rolnictwie nie należy jednak do najłatwiejszych. Tutaj wiele ofert niż w internecie i prasie.

Julia Król

Wszystko jak najbardziej w porządku. Szybko i sprawnie przeprowadzona rekrutacja.

Emilia Wróblewska

W moim wieku trudno znaleźć pracę dla ogrodnika, tutaj znalazłem jednak człowieka, który docenił moje doświadczenie i przyjął do pracy w swoim sadzie.

Zbigniew Młociński

nasze portale