Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

A-Lima-Bis Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo od ponad 25 lat zajmuje się produkcją oraz dostawą maszyn i urządzeń dla farm mlecznych i zakładów mleczarskich, w tym urządzeń do pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania mleka.

Adres: 27 Grudnia 5, 63-000 Środa Wielkopolska

Telefon: +48 61 28-538-61

WWW: http://www.alimabis.com.pl

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie A-Lima-Bis Sp. z o.o.

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Przedsiębiorstwo A-Lima-Bis Sp. z o.o.  od ponad 25 lat zajmuje się produkcją oraz dostawą maszyn i urządzeń dla farm mlecznych i zakładów mleczarskich, w tym urządzeń do pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania mleka. Jest czołowym dostawcą technologii i systemów membranowych dla wielu gałęzi przemysłu oraz producentem wysokiej jakości proszku serwatkowego. Spółka posiada silnie rozwinięte zaplecze produkcyjne, wsparte wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczno-inżynieryjną oraz projektowo-badawczą.

Stąd podstawą działania naszego przedsiębiorstwa jest przekonanie, że wszystkim nabywcom należy zaoferować jak najlepszy produkt, przy zachowaniu wysokiego profesjonalizmu i staranności obsługi. W związku z tym nieustannie koncentrujemy swoje działania na udoskonalaniu naszych produktów i usług, a także na ciągłej dywersyfikacji asortymentu oraz podwyższaniu poziomu obsługi, przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań klienta.

Hasło „MLECZNA DROGA DO SUKCESU” stanowi ukierunkowanie działania naszej firmy. Zasadniczym celem naszej działalności jest dążenie do usprawnienia oraz unowocześnienia rozwiązań technicznych stosowanych na każdym etapie produkcji i przetwarzania mleka oraz systemów wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu.

Dzięki temu nasi klienci mogą czerpać wymierne korzyści m.in. poprzez oszczędność czasu, obniżenie kosztów pozyskania surowca oraz kosztów wytworzenia wysokiej jakości produktu finalnego.

Oferta przedsiębiorstwa w głównej mierze skierowana jest do gospodarstw indywidualnych, farm mlecznych, zakładów przetwórstwa mleka oraz zakładów spożywczych.

Nasze urządzenia i produkty mleczarskie spełniają wszystkie lokalne i globalne wymagania jakościowe.

Ponadto produkty ALIMA GROUP znajdują odbiorców w całej Europie oraz w wielu krajach na całym świecie m.in. w Rosji, Białorusi, Ukrainie, Anglii, Kolumbii, Litwie, Szwecji, Armenii, Libii i Chinach.

Ponad 25 lat ciągłej współpracy z największymi fermami bydła mlecznego, zakładami przetwórstwa spożywczego oraz instytutami zootechnicznymi w Polsce i na świecie daje nam ogromną satysfakcję z realizowanych projektów, a jednocześnie jest dla nas inspiracją do nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań w systemach pozyskiwania, przechowywania i przetwórstwa mleka oraz wspierania całego segmentu przemysłu spożywczego w poszukiwaniu wydajnych i energooszczędnych technik i technologii w produkcji i pakowaniu.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy