Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Agrifirm Polska Sp. z o.o.

Oferujemy naszym klientom na całym świecie najlepsze rozwiązania na wyzwania, z którymi codziennie się borykają, a wszystko to dzięki zdobytemu międzynarodowemu doświadczeniu oraz pracownikom, którzy

Adres: B.Chrobrego 52, 64-500 Szamotuły

WWW: https://www.agrifirm.pl/

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie Agrifirm Polska Sp. z o.o.

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Agrifirm w Polsce, z blisko 200 zaangażowanych, oddanych oraz wykwalifikowanych pracowników, codziennie przyczynia się do budowania odpowiedzialnego łańcucha żywieniowego dla przyszłych pokoleń, poprzez dostarczanie mierzalnych, istotnych oraz zrównoważonych wartości  dla hodowców zwierząt, plantatorów oraz przemysłu rolnego. Należąc do Royal Agrifirm Group oferujemy naszym klientom na całym świecie najlepsze rozwiązania na wyzwania, z którymi codziennie się borykają, a wszystko to dzięki zdobytemu międzynarodowemu doświadczeniu oraz pracownikom, którzy dzielą się swoją wiedzą ze współpracownikami na całym świecie. Better together!

Oferta produktowa


Nasze programy żywieniowe oparte są na najnowszych osiągnięciach wiedzy oraz na długoletnich doświadczeniach. W ofercie posiadamy: mieszanki paszowe pełnoporcjowe, mieszanki paszowe uzupełniające, premiksy, minerały dla drobiu, trzody chlewnej, bydła, królików i szynszyli sprzedawane pod marką Agrifirm oraz specjalistyczne produkty marki Nuscience.

Produkty dostarczamy bezpośrednio na fermy oraz za pośrednictwem sieci dealerów. Oferujemy zarówno produkty workowane jak i luzem.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy