Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Blattin

Producent pasz dla zwierząt hodowlanych.

Adres: Poznowicka 1, 47-180 Siedlec

Telefon: 77 465 44 24

WWW: http://www.blattin.pl

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie Blattin

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Blattin Polska od samego początku realizowała cele, których głównym mottem jest stwierdzenie, że wszystko, co robimy, robimy „Dla zdrowia Waszych zwierząt”. Hasło to towarzyszy firmie od dawna i w pełni odzwierciedla jej misję. Misją Blattin Polska jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższego poziomu jakości oferowanych produktów popartych profesjonalnym serwisem żywieniowym, a także stały ich rozwój oraz doskonalenie. Jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem w biznesie oraz odpowiedzialnym doradcą  w podejmowaniu decyzji żywieniowych. Rozpoznajemy potrzeby naszego Klienta i proponujemy mu kompleksowe rozwiązania. Stale dostosowujemy się dynamicznych zmian zachodzących na rynku.

Z wytrwałością dążymy do doskonałości nie zapominając o własnej tradycji...

W codziennej pracy zawsze kierujemy się zdrowiem i wydajnością zwierząt. Mamy świadomość, że zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego naszych produktów ma duży wpływ na zdrowie konsumentów. Dlatego też oferujemy Klientom produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Naszym osobistym sukcesem są wyniki produkcyjne i hodowlane osiągane przez naszych klientów.

 

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy