Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Carlsberg Polska

Produkujemy piwo od 1847r. Browary które produkujemy od ponad 170 lat, są znane na całym świecie - teraz i TY możesz stać się częścią naszego zespołu.

Adres: Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa

Telefon: 801 888 333

WWW: http://carlsbergpolska.pl/

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie Carlsberg Polska

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Rozwój w Carlsbergu

W Carlsberg Polska dążymy do doskonałości każdego dnia, nieustannie ulepszając technologię produkowania naszego piwa. Dbamy również o to, aby nasi Pracownicy mogli się rozwijać w obszarze, który najbardziej ich interesuje. Realizacja projektów międzydziałowych, wdrażanie globalnych rozwiązań na rynek lokalny, konferencje biznesowe czy szkolenia wewnętrzne prowadzone przez Dział Rozwoju i Szkoleń - to tylko niektóre formy rozwoju oferowane przez Carlsberg.
 

Talent@Carlsberg

Dla osób, które osiągają wysokie wyniki, są zaangażowane w to, co robią i charakteryzują się wysokim potencjałem do objęcia bardziej odpowiedzialnej roli, przygotowaliśmy dwuletni program rozwoju Talent@Carlsberg, który pozwoli jego uczestnikom poznać swoje mocne strony (talenty), rozwijać je poprzez realizację wybranego projektu cross-funkcyjnego oraz zdobyć wiedzę i umiejętności dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi szkoleń, warsztatów i sesji informacji zwrotnej.

 

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy