Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Centrum weterynaryjne Gdańska 81

Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce czynne całodobowo stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym.

Adres: ul. Gdańska 81, 90-613 Łódź

Telefon: 605 330 660

WWW: http://www.centrum-weterynaryjne.pl

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie Centrum weterynaryjne Gdańska 81

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce czynne całodobowo stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym. Zespół lekarzy i techników swoją codzienną pracą i wysiłkiem stara się zadbać o zdrowie i komfort swoich potrzebujących pacjentów. Nasze Centrum oferuje konsultacje chirurgiczne, radiologiczne, kardiologiczne, oraz dostęp do wyszkolonych internistów. Chęć pomocy zwierzętom najbardziej potrzebującym, sprawiła, że Centrum pomaga również podopiecznym Fundacji „Bo Ja Kocham Psy”.

Zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt jest dla nas bardzo ważne. W trosce o Państwa czas i wygodę , zapewniamy całodobowy dostęp do usług weterynaryjnych oraz bezkolejkowy system zapisów. Zakres usług, które oferujemy obejmuje zarówno działalność weterynaryjną jak i doradztwo dietetyczne i zoopsychologiczne. Pacjentom wymagającym intensywnej opieki zapewniamy leczenie stacjonarne w szpitalu.

Jeżeli to możliwe, prosimy o telefoniczną rezerwację wizyt.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy