Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Drobex-Agro Sp. z o.o.

Drobex-Agro Spółka z o.o. zajmuje się produkcją jednodniowych piskląt kurzych typu brojler.

Adres: Makowiska 12, 86-050 Solec Kujawski

Telefon: +48 (52) 387 68 03

WWW: http://www.drobexagro.pl/

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie Drobex-Agro Sp. z o.o.

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


KIM JESTEŚMY?

Drobex-Agro Spółka z o.o. zajmuje się produkcją jednodniowych piskląt kurzych typu brojler. Firma została założona w 1992 roku w Makowiskach przez małżeństwo Danutę i Czesława Frischke, jako jedno z ogniw zintegrowanej produkcji drobiarskiej Grupy Drobex. Po wielu latach ciągłego rozwoju jesteśmy dziś jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw drobiarskich w Polsce.

Wieloletnia współpraca, oparta wyłącznie na podstawie umów kontraktacyjnych z fermami prowadzącymi stada rodzicielskie, gwarantuje dostawy sprawdzonego surowca, spełniającego surowe wymagania jakościowe. Drobex-Agro bazuje na materiale hodowlanym uznanych firm Hubbard (Flex, F-15) oraz Aviagen (Ross 308). Od 1997r. właściciele firmy Drobex-Agro prowadzą własne fermy stad reprodukcyjnych brojlerów, dostarczając tym samym 50% skupowanych jaj wylęgowych. Wartość biologiczna surowca sprawdzana jest poprzez stały monitoring bakteriologiczny i serologiczny. Na wysoką jakość piskląt wpływa, bowiem, właściwe prowadzenie stad rodzicielskich, wykonywanie wszelkich niezbędnych szczepień ochronnych oraz stała opieka weterynaryjna.

Naszą misją jest odpowiedzialna i innowacyjna produkcja najwyższej jakości piskląt hodowlanych.

 
KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI:
  • Dbamy o jak najlepsze relacje z hodowcami, tak by czuli się naszymi partnerami.
  • Inwestycje w najnowocześniejsze w kraju urządzenia wylęgowe i dystrybucyjne oraz ciągły, profesjonalny nadzór weterynaryjny gwarantują Państwu pisklęta o pożądanym poziomie zdrowotności.
  • Wysoka wartość biologiczna naszego surowca - jaj wylęgowych przekłada się na szybki przyrost masy hodowanego brojlera.
  • Zapewniamy wsparcie merytoryczne w zakresie aktualnie obowiązujących przepisów prawnych  i weterynaryjnych w hodowli drobiu.
  • Gwarantujemy nowoczesne rozwiązania transportu piskląt, tak by nasz produkt zawsze bezpiecznie docierał do Państwa w wyznaczonym terminie.
  • Oferujemy dogodne rozwiązania rozliczeń za pisklęta poprzez umowy kontraktacyjne na dostawę żywca.
  • Stały monitoring bakteriologiczny i serologiczny piskląt w profesjonalnym laboratorium Vetdiagnostica pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze przy doborze profilaktyki weterynaryjnej lub odpowiedniego leczenia na fermie.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy