Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Kleffmann Group

Jako agencja badawcza oferujemy kompleksowy zakres usług, dzięki którym możemy dostarczyć naszym Klientom kluczowe informacje dotyczące wielu sektorów rolnictwa.

Adres: Iłłakowiczówny 7/3, 60-789 Poznań

Telefon: +48 61 6473974

WWW: http://www.kleffmann.com/pl

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie Kleffmann Group

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Kleffmann Group od 25 lat jest czołowym usługodawcą w dziedzinie badań rynku rolniczego. Jako agencja badawcza oferujemy kompleksowy zakres usług, dzięki którym możemy dostarczać naszym Klientom kluczowe informacje dotyczące wielu sektorów rolnictwa.

Od samego początku istnienia prowadzimy coroczne badania panelowe dotyczące najważniejszych upraw w Polsce, naszym klientom oferujemy również badania typu ad hoc – przygotowywane według indywidualnych potrzeb. W DNA naszej firmy wpisany jest ciągły rozwój.Idąc z duchem czasu, wprowadzamy innowacyjne narzędzia dla naszych klientów, dzięki którym mogą w wygodny i przejrzysty sposób analizować międzynarodowe i lokalne dane dostarczane przez analityków naszej firmy.

W 2018 roku Kleffmann Group intensywnie rozwija produkt o nazwie My Data Plant, który w całości skierowany jest dla rolników. My Data Plant umożliwia dokładniejsze nawożenie pól na podstawie map, które powstają dzięki rzeczywistym danym satelitarnych Sentinel. Technologia, oferuje możliwość monitorowania uprawianych roślin za pomocą map biomasy i jest niezależna od producenta maszyn. W związku z wprowadzeniem My Data Plant na rynek polski, firma Kleffmann Group, zwiększa zespół ekspertów i obecnie poszukuje osoby, która łącząc doświadczenie z obszaru sprzedaży i rolnictwa oraz dla której rozmowa z rolnikiem jest przyjemnością, obejmie stanowisko Konsultanta ds. rolnictwa precyzyjnego.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy