Kleffmann Group

Kleffmann Group od 25 lat jest czołowym usługodawcą w dziedzinie badań rynku rolniczego. Jako agencja badawcza oferujemy kompleksowy zakres usług, dzięki którym możemy dostarczać naszym Klientom kluczowe informacje dotyczące wielu sektorów rolnictwa.

Od samego początku istnienia prowadzimy coroczne badania panelowe dotyczące najważniejszych upraw w Polsce, naszym klientom oferujemy również badania typu ad hoc – przygotowywane według indywidualnych potrzeb. W DNA naszej firmy wpisany jest ciągły rozwój.Idąc z duchem czasu, wprowadzamy innowacyjne narzędzia dla naszych klientów, dzięki którym mogą w wygodny i przejrzysty sposób analizować międzynarodowe i lokalne dane dostarczane przez analityków naszej firmy.

W 2018 roku Kleffmann Group intensywnie rozwija produkt o nazwie My Data Plant, który w całości skierowany jest dla rolników. My Data Plant umożliwia dokładniejsze nawożenie pól na podstawie map, które powstają dzięki rzeczywistym danym satelitarnych Sentinel. Technologia, oferuje możliwość monitorowania uprawianych roślin za pomocą map biomasy i jest niezależna od producenta maszyn. W związku z wprowadzeniem My Data Plant na rynek polski, firma Kleffmann Group, zwiększa zespół ekspertów i obecnie poszukuje osoby, która łącząc doświadczenie z obszaru sprzedaży i rolnictwa oraz dla której rozmowa z rolnikiem jest przyjemnością, obejmie stanowisko Konsultanta ds. rolnictwa precyzyjnego.